Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TAVSİYELER

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında anıloktar tarafından paylaşıldı.

1. anıloktar

anıloktar Yeni Üye

merhaba ben yeni üyeyim. çok güzel birsite olmuş. amatör balıkçıığada yeni başladım rica etsem bana bazı tavsiyeler verebilirmisiniz bi ben 10lu çapariyi zorlanmıyayım diye 4lü bağladım acaba olurmu ? en sık istavrit nerelerden çıkar?ve :harika:bide bazı tüyolar verirmisiniz ?: yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar
    :harika::)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. bedri

bedri Aktif Üye

ANIL KARDEŞİM hoş geldin,bu istekli ve azimli girişimini kutluyorum;inanıyorumki çok iyi bir balık sevdalısı olacaksın.Rasgele.

4. mrtsezal

mrtsezal Aktif Üye

selam hoşgeldin anıl,zorlandım derken heralde beden sana uzun geldıği için atışta zorlanmış olmalısın,ıstersen alışana kadar 5 li at,alıştıkca 10 lu-15 lı yükseltirsin çaparinde ki iğne sayısını,elin alıştıkça daha ınce beden ve daha ince misinadan apılmış köstekler kullanırsan takımın daha avcı olur,
    mevsimine göre değişir istavrit tutulabilen yerler,mera konusunda daha aktif olarak balığa çıkan arkadaşlarımız sana burdan yardımcı olacaktır,
    rastgele........

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Mera konusunda Murat abi haklı İstanbul'da sık giden arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Balık bolken farketmez 5 li de olur tabiki. Gideceğin yerdeki oltacılardan alışveriş yapmanı öneririm sonucta balık o gün hangi renk capariye geliyor onlar daha iyi bilirler zamandan da tasarruf etmiş olursun. Sana neresi yakınsa ilk oralara bak. Kalender bebek arnavutköy buralara da bir uğra derim hem deniz havası almış olursun hem de balık tutarsın. Bolşans

6. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

Şimdilik fazla kalabalığın arasına girme haftaiçi tenha yerlerden olta at. İstavrit hemen heryerde var şu an. 10 lu çapari kullan 4 lü çapariden verim alamazsın. Forumu iyice araştır. Hoşgeldin.

7. anıloktar

anıloktar Yeni Üye

PEKİ CADDEBOSTAN SAHİLDE BİTANE BURUN GİBİ UÇ NOKTA VAR ORADAN BALIK ALABİLİRMİYİM VE NE ÇEŞİT ALIRIM?