Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında Burak TÜZÜN tarafından paylaşıldı.

1. Burak TÜZÜN

Burak TÜZÜN Yeni Üye

Merhabalar, kamış olta almaya karar verdim. Kıyıdan at-çek veya yemli av yapmayı düşünüyorum. Bu konular hakkında en ufak bir teknik bilgim yok. Bütçem kısıtlı 100 lira verebilirim, sizce bu bütçe yeterli olur mu? Ne yapmam gerekiyor? Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Burak TÜZÜN

Burak TÜZÜN Yeni Üye

-Güncel.

4. alperenk

alperenk Üye

100 lira ile mutlu olmassınız bence ortalama bir kamış ve makina zaten en aşağı 150 tl, bir de birkaç tane sahte alacak olsanız misinası falan derken en az 300 tl lazım.

Burak TÜZÜN bunu beğendi.
  5. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Kardeşim bütçen çok kısıtlı ama birazda marka olsun etc diyorsan.Kamış olarak OKUMA Fina Pro Olta Kamışı | avfoni.com 2.40 olarak 7-28 atarıda var değişik sitelerden incelersin.- Makina olarak Okuma Dead ringer 25 ( 60-70 Tl ) Tavsiye ederim..

6. Burak TÜZÜN

Burak TÜZÜN Yeni Üye

Öncelikle cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Ayrı ayrı alırsam sanki sıkıntı olacak, bana tam takım önerebilir misiniz? Dediğim gibi teknik bilgim sıfır. Çok küçükken bir kamış oltam vardı, küçük bir sargoz çekerken kırılmıştı :). Bu şekilde problem yaşamayacağım bir setim olsa yeterlidir. Yani iyi bir levrek çekebilsin... Siz bana 1-2 tane en uygun fiyata önerirseniz çok memnun olurum. Aydın'dayım burada bir av markete gittim ve sahibi 75 liralık bir set önerdi "sıkıntı yaşamazsın" dedi, sizce problem olur mu?

7. flap

flap Aktif Üye

Burak kardesim 75 tl lik set ile orta kalite bile olmayan ürünler almış olursun. Kısa süre sonrada kaldırıp çöpe atarsın.Paranı biraz biriktir acele etme ayrıca at cek ve yemli aynı kamış ve makine olmaz ikiside farklı yontemlerdir.Makinayı bi derece uydurursun ama kamış olmaz :( sitede ikinci el ilanlar bölümünü takip et uygun fiyatlı ürünler satılmakta hatta aranıyor bölümünede ilan verebilirsin....eminim sana malzeme konusunda yardımcı olacak bir sürü arkadaşımız çıkar...saygılarımla...

Burak TÜZÜN ve hayalet avcısı bunu beğendi.
  8. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye