Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tavsiyeye ihtiyacım var

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında xar tarafından paylaşıldı.

1. xar

xar Yeni Üye

Herkese merhaba..
    Ben ankara da yaşıyorum oğlum 5 yaşında ve balık diyince akan sular duruyor.Yazın,kışın da gideriz diye söz vermiştim ve unutmadı...Uzun zamandır beni sıkıştırıyor hadi gidelim diye.bu aralar muhtemelen şubat ayında hafta sonu veya 3-4 gün öncelikle didim veya bodrum taraflarına gelmeyi düşünüyoruz.Mevsim av için uygun mudur veya güzel bir av için hangi zamanı ve bodrum-didim veya nereyi tavsiye edersiniz?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hakan3506

hakan3506 Aktif Üye

Didime gidecek olursanız tekneler var akbük te onları kullanabilirsiniz yada bodrum güvercinlik :) av için zaman çok müsait

4. nickname

nickname Üye

Didim'de şu sıra kıyıdan levrek, iskarmoz ve zargana mevcut arasıra yemli takımlara mırmır ve çipura da geliyor ancak 5 yaşındaki oğlunuz için ÖNCELİKLE HAVA DURUMUNU gözlemleyerek , tekne turlarına katılmanızı tavsiye ederim. Tekneden mercan grubu balıklar her an tutulabilir.

5. xar

xar Yeni Üye

tavsiyeler için teşekkürler..subat ayı içerisinde diyerek kesin tarih vermememin sebebi hava ve deniz durumunu takip etmek ve uygun şartlar oluştuğunda gitmek..Herşeyden önce can güvenliği ve sağlık.zaten balık bahane önemli olan denizi ve doğayı çok seven oğlumu teşvik etmek.Muhtemelen tekne avını tercih ederiz.öneriler için tekrar teşekkürler.