Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tavuk Göğsü İçin Tecrübeleriniz

lodoscubarbaros

Aktif Üye
Adı
Barbaros Küpcü
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Bu da yem kilitli versiyonu. Gezer fırdöndü ana misinaya bağlı

Bledax

Daimi Üye
Adı
Hakan F
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bir kaç kere denediğimde tuzla yapmıştım sertleşsin diye şeker atanı görünce sanki daha güzel gibi geldi jelibon gibi olmuşlar şeker balıkta çekebilir bir çok esansta var belki biraz sarımsak veya tozuda atılabilir farklı tariflere çevrilebilir ama en kısa zamanda şekerli versiyonunda denemek isterim.
ben de sekerle tuzu belirli oranda karistiriyorum...aynen fatih beyin dedigi gibi ignenin rahatca gectigi ama kolay da dusmeyecek bir kivam aliyor(jelibon). sadece tuzla yaptigim zamansa(degisik oranlarda mukerrer defa denendi) et sanki daha bir sert veya igneyi takarken liflerden ayrilma yapiyor .

Son düzenleme:

Zafer61

Aktif Üye
Adı
Pendik
Kan Grubu
B Rh Negatif
Tavuk göğsü hangi olta takımına takılır?
İğneye nasıl yerlestirmeliyiz?

İstanbul pendikten deneyeceğim Allah nasip ederse
Dostum bende pendikten Zafer.pendikte nerden hangi saatte atıyorsun ??bir yanına gelirim müsait olursak bir izleriz seni nasipse

yldrmbyzt

Üye
Adı
Yıldırım Beyazıt BOZKURT
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Dostum bende pendikten Zafer.pendikte nerden hangi saatte atıyorsun ??bir yanına gelirim müsait olursak bir izleriz seni nasipse
Valla ben acemiyim. Pendik e 2 aralıkta gittim olta makinesini bozdum.
25 aralıkta okuma ceymar 55 aldım gittim.
3 ocakta gittim. Hepsinde de istavriti yem yapıp 3lü hazır mantarlı takımla attım. Ömrü hayatımda 3 kez gittim balığa heves ettim anlayan arkadaşımda yok. İlk gittiğimde oradaki abilerimiz çok yardımcı oldular. sağolsunlar hatta bu forumu ve facebooktanda 'istanbulda balık durumu ' grubuna katılmamı tavsiye etti. Acemiyim araştırıyorum kendi çapımda.

pazartesi günleri 17:00-21:00 arası gittim. Dediğim gibi acemiyim ben izlemeye gelirim

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Valla ben acemiyim. Pendik e 2 aralıkta gittim olta makinesini bozdum.
25 aralıkta okuma ceymar 55 aldım gittim.
3 ocakta gittim. Hepsinde de istavriti yem yapıp 3lü hazır mantarlı takımla attım. Ömrü hayatımda 3 kez gittim balığa heves ettim anlayan arkadaşımda yok. İlk gittiğimde oradaki abilerimiz çok yardımcı oldular. sağolsunlar hatta bu forumu ve facebooktanda 'istanbulda balık durumu ' grubuna katılmamı tavsiye etti. Acemiyim araştırıyorum kendi çapımda.

pazartesi günleri 17:00-21:00 arası gittim. Dediğim gibi acemiyim ben izlemeye gelirim
Aramıza hoş geldiniz.

Cihan31

Yeni Üye
Adı
Chn
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Suheyl abi yabani alabildinmi?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tavuk göğüsle bu sene pata küte çinekop aldık ama tekneden :D

Cihan31

Yeni Üye
Adı
Chn
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Suheyl abi yabaninin tam yeri neresi 2 gun once tekneyle acildik ikem kolejinin karsisina 25 30 kulaca yabani taşı diyorlar vurus bile alamadik

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi