Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tebliği Barındıran Site Değişikliği

Konu, '3/2 Numaralı Amatör (sportif) Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ 2012/66' kısmında Okan1 tarafından paylaşıldı.

1. Okan1

Okan1 Yeni Üye

Merhaba balıksevdam üyeleri.

Kısa zaman önce tebliği aklıma takılan husustan dolayı inceleyim demiştim.

Tebliği incelerken de Taşındık adlı resmi siteye girip tebliği oradan bulup incelerdim. Bu sitede güncel tebliğ bulunmaktaydı örneğin bir maddede değişiklik olduğunda kırmızı yazıyla değişiklik maddesini tarihini vs. yazmaktaydı.

Ancak site adresinin değiştiğini buraya yönlendirme olmasıyla karşılaştım. Sorunum bu sitede eskisi gibi tebliği güncel olarak görememekteyim,bulamadım daha doğrusu.

Bu hususta yardımınız isteyecektim sizlerden. :)

Güncel tebliğ adresini bulabilen ya da bilen yazabilir mi acaba :confused:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Ersin

Ersin Moderatör Yönetici

Okan,

Aynı sıkıntıyı birkaç gün önce bende yaşamıştım ve resmi gazete harici şuan resmi bilgiye ulaşabileceğim bir site bulamadım. Resmi gazetede yayınlanma tarihi ile arama yapıp istediğin bilgilere ulaşabilirsin fakat değişiklikleri göremezsin. Değişiklikleri de ayrı ayrı araman gerekir.

Tarım Bakanlığı yeni bir site yapılanmasına gitmiş, eski web adresi değişmiş, yeni sitede de bize ait tebliğ şuan yer almamakta, sanırım eklememişler.

Ama en son 14.09.2011 tarihinde yapmış olduğum çalışmayıda içeren tebliğin son hali ve mevcut 3 adet değişiklik bizdeki konu içerisinde mevcut.

Buradan bakabilirsin.

http://www.baliksevdam.com/forum/2-...urunleri-avciligini-duzenleyen-teblig-16.html

31.08.2012 tarihinde ise yeni tebliğin çıkması gerekli.

4. Ersin

Ersin Moderatör Yönetici

5. Ersin

Ersin Moderatör Yönetici

6. Okan1

Okan1 Yeni Üye

Teşekkürler Ersin abi.

İnşallah yeni tebliğden itibaren eskisi gibi güncel olarak takip edebileceğiz. ;)