Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tek Atış Altın Vuruş

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında sayitusta tarafından paylaşıldı.

1. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Arkadaşlarla levrek avı için Antalyanın yollarını tuttuk.. Üç arkadaş avlağa gittiğimizde gece 23 00 suları idi 2 saat süren yol dan sonra ben avlağa baktım ve balık olabileceği kanatine vardım...Lakin arkadaşlar hava soğuk dediler arabadan çıkmadılar..Bende gece üçe kadar çalıştım ama olmadı..Sabah 5-30 gibi tekarar başladım ama ne yazıkki birşey alamadım..Bizim karşımızdaki grup 5-6 adet aldılar biz tarafı iyi seçemedik neyse...Öğlen geri dönelim dediler geri dönüşte köprülü adı verilen bir akarda alabalık için üç beş atı yapalım dedik bir iki derken gök alası yapıştı yeni shımano makinam kiloluk alayı esnetmedi makina gayet iyi levrekte hünerini göremesekte ala da gayet iyiydi neyse eve boş dönmedik bu ise günün en sevindirici olayıydı...:D
    [​IMG][/url][/IMG]

https://www.youtube.com/watch?v=0hoGXGe5nuc

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Şubat 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Ustad rastgele,antalya amma beteketli meraymis,levrek isi kismet isi,mepsde iyi is yapmis yeni makineniz hayirli olsun.

4. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Sağololasın kardeşim...Evet ya levreğe bayabi odaklanmıştım lakin biraz tam zamanı işte ama hafta bir şansımızı deneyelim diyoruz..Ama en zoruda hayatında levreğe olta sallamamış arkadaşları yarım saat sonra bıkmaları balık yok hadi gidelim demeleri...

5. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Üstad sen baştan kaybetmişssin o zaman levreği :D

ama arkadaştır birşey diyemessin,

atsan atılmaz satsan satılmaz saygı duymak lazım,tabi ava giderken arkadaştan önce avdaş seçmek lazım :D :D

6. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

gidipte bulmamak bulupta almamak var birdahaki sefere aklınızdan geçen levreklerin rast gelmesini dilerim abi meps ile ala tutmasını bilmesemde kiremitde güzel yaparım :) tekrarları rast gelsin afiyet olsun

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mehmet
    Bu sefer kısmet deredeymiş..
    Levrek te bir başka sefere rast gelir inşallah.. :)

8. spinseabass

spinseabass Aktif Üye

tebrik ederim.inşallah sonraki sefere hem levrek dönüştede bi ala olur. takdir-i ilahi bilinmez :)

9. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

En azından eliniz boş dönmemişsiniz... bide benim kendi görüşüme göre levrek gibi sabır isteyen at çek avlarına maksimum o da maksimum yani 3 kişi ile gidilmesi yönünde, daha kalabalık yapılan avlarda birinin çişi gelir öbürü üşür bir diğeri balık yok değer vs vs... hatta en güzeli iki kişi ya.

10. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Levrek yakalamak çok sabır tecrübe ister avlakta gecenin 3 de konuştuğumuz üstad öğlen 12 bu yana çalıştığını balık alamadığını söyledi.. Ama pes etmemiş..Tabi ben arkadaşlara hak veriyorum levrek yakalamanın zevkini bilmiyorlar artık bende onlarla bir daha levrek avına gitmeyeceğim...
    Artık alabalık avlarına devam yıllık izinlerde ve 3-4 günlük kaçamaklarda levrek peşinde koşacağım..

11. fishing06

fishing06 Aktif Üye

Güzel bir av olmuş.
    Tebrikler...