Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

tek baraküda

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
kıymetli arkadaşlar ay sonunun gelmesiyle mutfakları kontrol depo sayımları fatura kesme ödemeler vs. işlerim için antalya' dayım .
Sabaha karşı uyandım ufak bir ihitiyaç molası için derken şeytan dürttü lan hadi bir yoklama çek bakalım dedim kalktım yataktan indim aşşağıya lobideki çocuk
-abi hayırdır bu saatte ??
- kaşıntı bastı balığa gidiyorum
- dur abi bir kahve yaptırayım

lobideki çocuk dur abi bir nescafe yaptırayım dedi.İçtim nescafemi doğru avlanmayı düşündüğüm yere gittim tam o sırada ezan okundu .esasında hedef balığım lüferdi ciddi anlamda kofana lar alındığını duyuyordum takımlarımı hazırladım bir sigara yaktım tam sallıyacağım yere doğru ilerlerken dalma hobisi olan bir arkadaş aklımı çeldi abi dün kıyamet gibi baraküda vardı şu tarafta dedi hadi bundada bir hayır vardır dedim tarif ettiği yerden atmaya karar verdim.bahsi geçen yerde 4 kişi vardı yekta sen bildiğin gibi yap deyip karar değiştirecekten YEKTAAAA diye bir ses baktım daha önce sohbet ettiğim bir abi gel nerlerdesin falan dedi 2 sohbetten sonra hadi ne duruyorsun salla biraz keyif yapalım derken açtım takımı başladım sallamaya
aşşağı yukarı 20. atışta balığım bindi biraz çektim sonra kurtuldu sandım açıkça söylemek gerekirse şu ana kadar tuttuğum baracüda 50 civarıdır çok tecrübem yok meğer balık hala üzerindeymiş 5/6 metrede bir su yaptı ohhh be şükür dedim anladığım kadarıyla can havliyle bana doğru yüzdü balık o yüzden kurtuldu sandım.
bu arada avlaktan çıkan tek balığı ben aldım....
Balığın boyunu ölçmedim ama fiarino kaputu kadarişte :)

AVLAK VE TAKIM BİLGİLERİ
KAMIŞ :shimano lesath 270-10/30
MAKİNA :shimano aero spın 4000 FA geçtiğimin gün sattığım makina özkana daha gönderemedim kargoda kamışı için sıkntı çıktı
MİSİNA : penn 0,14 sarı
SAHTE : DUO SLDF beyaz
HAVA : çok çok sakin
SU :berrak
[url=http://hizliresim.com/5pOrbA][/URL]

DAHA İYİLERİNİ SİZ TUTUN İNŞALLAH KEYİFLİ FORUMLAR

avsen

Daimi Üye
Adı
tunay özkan
Kan Grubu
O Rh Negatif
yekta abi maşaallah güzel av olmuş afiyet olsun.

Mehmet Sertkaya

Aktif Üye
Adı
Mehmet Sertkaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yekta bey tebrikler... hastasıyım bu balığın ama bu yaz hiç yakalayamadım Fethiye'de. Güzel anlatım ve görsel için tebrikler. kısmetiniz açık olsun.

davids

Aktif Üye
Tebrikler Yekta abi güzel balık.oralarda olta atmanın ayrı bir keyfi var.Ne zaman ne geleceği belli olmuyor.Marmarada o kadr şanslı değiliz maalesef.Mırmır başlayacakta 3-5 mırmır alacağız diye bekliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yekta bey tebrikler... hastasıyım bu balığın ama bu yaz hiç yakalayamadım Fethiye'de. Güzel anlatım ve görsel için tebrikler. kısmetiniz açık olsun.
Mümkün mertebe rapor açarsam avlak hava ve takım bilgilerini paylaşmaya gayret ediyorum bilmeyenlerin aklında şekillenmesi için inşallah sen daha güzelini yakalarsın

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrik ederim yekta abi :) barakuda tutmadim hiç ama ne şekilde avlanıyor öğrenme yoluna dalmisim bile :)

Ozkanartuc

Aktif Üye
Balığın yarı hissesi benim abi. Balığın ve tebriklerin yarısını isterim ona göre :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berke Öztürkmen

Daimi Üye
Adı
BERKE ÖZTÜRKMEN
Yekta bey tebrik ederim. Bu baracuda ve lüfer ne hikmetse benim buralara girmeyen iki balık. Avına çok özendiğim ve raporlarını keyifle okuduğum iki tür.
Selamlar...