Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tek Bir Yerden Bilgi Almak Gerekiyorsa ?

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında Fishman07 tarafından paylaşıldı.

1. Fishman07

Fishman07 Üye

Malumunuz, her arkadaş ( üye olsun olmasın ) bir şeyleri paylaşmak veya bir şeyleri öğrenmek için giriyoruz. Geçenlerde hangi firma nasıl gibi bir anket yapıldı. Bu biraz daha geliştirilemez mi ?
    Burada ürünlerin üreticisinden, toptan satıcısına, perakende satıcısından, kullanıcısına kadar her kesimden insan var.
    Pekiii bir şey dikkatinizi çekti mi ?
    Acaba bu aldığım ürün kullanıcısı yada ...... olumlu olumsuz bir yorum yapmış mı ? diye bakabileceğimiz bir yer varmı? yok:)
    Binlerce siteden binlerce sayfa okumak lazım bir ürün hakkında yorum bulabilmek için.
    Benim bir önerim olacak. Nasıl alt yapısı olur onu bilmiyorum ama.
    sikayetvar.com gibi bir alt yapı olamaz mı ?
    ürünle ilgili şikayetin yazılması ve o ürünle ilgili şikayeti siz form yöneticilerinin ilgili yere şikayeti iletmesi gibi.
    Tüm firmalar bu siteyi takip eder ve eğer bir sorun yaşadınızsa yazmışsınızdır şikayetinizi.
    Bu olur mu? Olmaz mı ? bilmiyorum ama olursa artı ne kazandırır ilk aklıma geleni söyleyeyim.
    Aslında ticari kazanç amaçlı getirilen ürünlerin çoğu artık piyasadan kalkar, yerli üretimde olan çoğu ürün kaliteli ürünler sunmaya başlar. Ve kim neyi öğrenmek istiyorsa sadece bu siteye gelip bakar :)
    Bu sadece fikir olur veya olmaz bilmiyorum yorumunuzu bekliyorum. Saygılar....:confused:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Fevzi herhangi bir konuda sıkıntın varsa bunu dile getirebilirsin zaten malzeme satan firmalarla sıkıntı yaşayan arkadaşlar bunu yazıyorlar ve firmalar aksak yönlerini gidermeye çalışıyorlar.

4. Fishman07

Fishman07 Üye

Teşekkür ederim, benim sıkıntım yok. Kişisel olarak yok, bu fikri ortaya atmamdaki sebep sıkıntım olduğundan değil. Misal olarak hiç bilmediğiniz bir markanın bir ürününü gördünüz ve merak ediyorsunuz acaba nasıl diye. Yada bir ürün aldınız öyle çokta kullanışlı değil hatta hatalı. Bu tür düşüncelerin aynı yerde toplanması açısından söyledim.
    Daha öncede yazdığım gibi bir ürün hakkında izlenim sahibi olabilmek için bir çok sitenin sayfalar dolusu yazısını okumuyormuyuz ? Bu durumu en asgariye indirmek, ve konuyu da tek çatı altına almak gibi bir düşünceydi:)