Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TekAdam'dan Drift HD Action Camera...

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında TekAdam tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Arkadaşlar merhaba,

Daha önceden de belirttiğim gibi denizden uzunca süre uzak kalacağım için Drift HD Action Camera'mı da satışa çıkardım. Fethiye'de ve birkaç kez de Saroz'da kullandığım aksiyon kameramdan oldukça memnunum. Daha sonra kullanmak için elimde tutabilirim ama o zamana kadar daha üst modelleri çıkacaktır. Bu bağlamda bizlerden birilerinin işini görmesini tercih ederim.

Resimlerde de göreceğiniz gibi bir çok aparatı mevcuttur. Drift Ext. Charger, Drift HD Waterproof Case, Drift Roll Bar Mount, mini tripot ve hafıza kartları (8 GB - Class10) mevcut pakete sonradan ilave edilmiştir.

Kendi çekimlerimden oluşan örnek videoları aşağıda paylaştım, oradan inceleyebilirsiniz.

Drift HD:
    • 1080p high definition video
    • 32 GB’a kadar Micro SD hafıza kapasitesi
    • 720p de 25/ 30 / 50 / 60 FPS
    • 1080p de 25 / 30 FPS
    • 9MP fotoğraf çekim kalitesi
    • 4x dijital zoom
    • 170 derece geniş açı objektif (60 fps de 130 derece)

- Full HD video for creating crystal clear footage
    - Net ve pırıl pırıl çekimler için Full HD Video
    - Daha kompakt gövde, 4,1 inçve 5,04 oz. Ağırlık, önceki modele göre %25 daha küçük
    - Döndürülebilir ve değiştirilebilir objektif
    - USB şarj ve harici mikrofon kullanımı esnasında kamerayı korumak için ikinci bir arka kapak
    - Çekim, setup ve oynatma için entegre LCD ekran
    - Micro HDMI connector for HDTV playback
    - HDTV de oynatmak için Micro HDMI bağlantı
    - Aradaki sıkıcı şeyler yerine, ne kaydetmek istediğinizi kontrol etmek üzere uzaktan kumanda
    - Kavisli ve yapışkanlı montaj parçalarına ilaveten yeni goggle bağlantısı, universal klip ile birlikte çoklu montaj seçenekleri
    - Pek çok tripod ile kullanmak üzere standart ¼” 20 dişli
    - Her neyi kaydediyorsanız, en iyi kayıt açısını elde etmek üzere döndürebilir objektif
    - 9MP fotoğraf çekimi, hafıza kartı kapasitesi ve pil ömrü izin verdiği sürece her birkaç saniyede bir fotoğraf çekebilirsiniz.
    - Uzaktan kumandanızı kendi kameranz ya da istediğiniz sayıda kamera ile eşleştirebilrsiniz.
    - Dijital zoom işlevi ile aksiyona daha yakınlaşabilirsiniz.
    - Harici mikrifon kullanımı için 2,5 inç mikrofon girişi
    - Opsiyonel su altı kılıfı ile Drift HD nizle 30m derinliği dalabilirsiniz.

Drift Adhesive mount Kit: Drift kameranızı gözeneksiz, düz ya da kavisli yüzeylere bağlamak için mükemmel aksesuar. 3M kendinden yapışkanlı pad kullanır(dahildir) .Bu kitin içinde bir universal clip, 1 düz yapışkanlı bağlantı ve 1 kavisli yapışkanlı bağlantı mevcuttur.

Drift HD Spare Connentor Hatch: Kapağı çıkarmadan USB ve mikrofonun Drift kameranın arkasına bağlamanızı sağlar.

Drift HD Goggle Mount: Yeni Drift goggle bağlantı kameranın başınızın yanında goggle kayışına sıkıca bağlanması için tasarlanmıştır. Kauçuk taban kameranın dengeli durmasına yardımcı olur ve size düzgün bir çekim imkanı sunar.

Drift HD Waterproof Case: Drift HD kemaranızı sualtında 30 m derinliğe kadar indirmenize imkan sağlar. Kayak, sörf, wakeboard, rüzgar sörfü ve dalış aktiviteleriniz için mükemmel.

Drift Ext. Charger: Drift Standart pil ve Uzun Ömürlü Pil ile uyumlu, giriş voltajı 110-240V (AC) 50/60 Hz, 0,2 A. Araç içi şarj etme ve şarja bağlı kullanım için kullanılır.

Drift HD Remote Control: Drift HD, Drift HD 720 ve Drift Stealth ile uyumlu.

Drift Roll Bar Mount: Bu aksesuar size Drift kameranızı 3,6cm ile 6,3cm arasında rollbara bağlamanıza imkan verir. Ayrıca bisiklet gövdesine ya da gokart'a bağlamak içinde uygundur.

Yukarıda detaylarını açıklamaya çalıştığım kameram için kargo alıcıya ait olmak üzere pazarlıksız 500-TL istiyorum.

(Ürünlerin taşıyıcı bir çantası yoktur.)

Alana da satana hayırlı olması dileklerimle, her zaman rast gelsin arkadaşlar...​

Not: Videolarda gördüğünüz av partnerim ve forum üyemiz Alaeddin ağabey (http://www.baliksevdam.com/forum/uyeler/alaeddin51.10269/) tedavisini gördüğü kanser hastalığına 30.09.2014 tarihinde yenik düşmüş ve hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Bu konu vesilesiyle merhuma rahmet, yakınlarına da baş sağlığı dilerim.
    Mekanın cennet olsun Alaeddin ağabey, nur içinde yat...

Son düzenleme: 20 Kasım 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. senihcan

senihcan Daimi Üye

Abi ciddimisin ya. Çok üzüldüm hiç haberim olmadı Allah rahmet eylesin :( Gözlerim yaşardı şimdi :(

TekAdam bunu beğendi.
  4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Allah rahmet eylesin, benimde hiç haberim olmadı. Bay bee inanamadım. :(

TekAdam bunu beğendi.
  5. TekAdam

Senihcan,

Üzücü de olsa doğru maalesef :(

Kızı facebook üzerinden bana mesaj göndermiş ama ben de kayıtlı olmadığı için "diğer" bölümüne düşmüş. O mesajı gördüğüm zaman üzerinden çok geçmişti. Bu konu vesilesi ile anılarım canlandı, birlikte yaşadıklarımız aklıma geldi.

Takdiri ilahi, nur içinde yatsın...

senihcan bunu beğendi.
  6. TekAdam

Aynen Hamdi, inanması zor ama gerçekten de hakkın rahmetine kavuşmuş :(

En son görüşmemizde Ayvalık turuna davet etmiştim. Gelmeyi çok istemişti ama hastalığı müsade etmedi :(

Fethiye'de birlikte yaşadıklarımızı her gün ailesine anlatmış ve kulaklarımı çınlatmış. Nur içinde yatsın...

Hamdi bunu beğendi.
  7. daykosi

daykosi Üye

Güzel insan, Sevgili Süleyman. Arkadaşın hoşseda bırakmış gitmiş, Gittiği yerde Allah rahmetini eksik etmez inşallah

Senin ise hayallerin hep gerçek olsun emi:)

TekAdam bunu beğendi.
  8. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Allah gani gani rahmet eylesin :( Haberim olsa iki elim kanda olsa gelirdim, son görevimizi yapamadık daha da üzgünüm şimdi... Videoları sonuna kadar izledim nasıl da mutlu abicim benim..

TekAdam bunu beğendi.
  9. senihcan

senihcan Daimi Üye

Allah gani gani rahmet eylesin :( Hastalığına rağmen taş gibi duruyordu yener diye düşünüyordum :( Ailesine Allah sabır versin nur içinde yatsın :( Videoya bakamıyorum abi hele o elinde Lagosla gördüğüm mutlu hali cidden içim parçalandı :(

TekAdam ve Timsah bunu beğendi.
  10. Timsah

Timsah Aktif Üye

Allah rahmet eylesin :(

TekAdam bunu beğendi.
  11. TekAdam

Tüm güzel dileklerine kocaman amin Hamit :)

Son düzenleme: 20 Kasım 2014
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.