Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekirdağ kalkan ve mırmır son durum...

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında programing tarafından paylaşıldı.

1. programing

programing Yeni Üye

Merhabalar kocamannnnn bir günaydın diyorum hepinize.
    Değerli balık dostları malum bu sezon balık yönünden çok kısır bir dönem yaşıyoruz. Zaman zaman bazı iyi haberler geliyor lakin genelde durum pek iç açıcı değil. Profesyonel balıkçılara sorduğumda "mart ayının çıkması lazım sonra balık kıyılayacak" vs desede bizim gibi yerinde duramayan kişiler için bu fren nedense hiiiççç tutmuyor :):).

Değerli dostlar hafta sonu nasip olursa Tekirdağ /Barbaros tarafında olacağım. Tekirdağ çoğunlukla kalkan ve mırmır yönünden verimli sahillere sahip ancak şuan ki durum nedir? vereceğiniz bilgiye göre haftasonu ya hazırlıklı geleceğim yada haftasonu sıcak yatağımda uykunun dibine vuracağım balık avını biraz daha erteleyeceğim. :( Özellikle Tekirdağlı arkadaşların dönüşlerini bekliyorum. Sağlıcakla kalın...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. SUNAY GÜNGÖR

SUNAY GÜNGÖR Aktif Üye

Merhabalar :) açıkçası moralinizi fazla bozmak istemem; kendi düşüncelerimi tecrübem doğrultusunda aktarıyorum, mırmır Tekirdağ civarına ancak Mayıs sonuna doğru gelir, kalkan için mevsim itibarıyla denemekte fayda var, ayrıca sabah erken saatte sahte ile de levrek için deneme yapabilirsiniz, kısmet tabi sonuçta oltası denizde olanın daima şansı vardır :) rast gelsin...

4. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Gecen hafta oralardaydim, suda canlı yok.

5. programing

programing Yeni Üye

Sunay ve Rapalacı cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim. Anlaşılan kendimizi fazla zorlamaya gerek :( yok şu mart ayının çıkmasını bekleyeceğiz hayırlısı ile..

6. trak39

trak39 Yeni Üye

merhabalar arkadaşlar,
    ben bu bölgede avlanmayı düşünüyorum mırmır ve kalkan özellikle tavsiyede bulunacağınız oltalar nelerdir?

7. caberia

caberia Aktif Üye

leylekler bile gelmiş artık daha fazla beklemenin gereği yook :D

8. HAKTAN

HAKTAN Üye

Var ya öyle darlandım akvaryumdaki balıklara çapari atasım var. O derece yani.:D

9. programing

programing Yeni Üye

Arkadaşlar 2 aydır oltaya elimi sürmedim. Takımların eksiklerini tamamlıyor bir taraftan raporları takip ediyorum ama beni heyecanlandıran raporlar malesef daha gelmiş değil. Ama ümit varım, inşallah nisan ayında bir hareketlenme olur. Denizi özledim yaww.:D