Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekirdağ/Şarköy avlak bilgisi

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında demdem tarafından paylaşıldı.

1. demdem

demdem Aktif Üye

Arkadaslar merhaba. Tekirdağ'ın şarköy ilçesinde avlak hakkinda bilgi verebilirmisiniz? Tecrube sahibi arkadaşlar yardimvi olursa sevinirim :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Balıkçı Abi

Balıkçı Abi Aktif Üye

Levrek açısından müthiş bir yerdesin. Avlak olarak neredeyse her yer diyebilirim. Ama sakin sessiz, yoldan, insandan ve konuttan uzak kısımları seçersen şansın daha da artacaktır. Ayrıca güneş battıktan sonra avlanmayı tercih et. Tabi bu benim görüşüm. Ben gece avlarında çok daha fazla verim alıyorum. Kolay gele. :)

Mesut1903 bunu beğendi.
  4. demdem

demdem Aktif Üye

Ilk defa sarkoyde avlanacagim. Bakalim kismetimiz ne olacak.
    Çok teşekkürler :)

5. aykut kilitcioglu

aykut kilitcioglu Üye

öncelikle ne avlayacaksınız.yemlimi çaparimi spinmi.iskelede mırmır izmarit var.yem olarak borukurdu.teke ve cin kurdu bulabilirsin.balık malzemesi satanlarda mevcut.ayrıca iskele geceleyin ince takımla guzel istavrit yapar.bir d,ğer merada limanın arkasındaki taşlardır.eşkina, mırmır,levrek kefal mevcuttur.çaparide çalışabilirsin ama uzak atacak bir sorf takım gerek.kısa düşerse takım gidiyor.ota takıp vedalaşabilrsin.hadi rasgele.

coner bunu beğendi.
  6. demdem

demdem Aktif Üye

Spin icin avlak lazım bana. yardımlar için şimdiden teşekkürler :)

7. kiniklar

kiniklar Aktif Üye

şarköyde birşeyler yakalaya bildinizmi acaba? bayram tatilini orada geçireceğim spin ile avlanmayı deneyeceğim

8. camahmt

camahmt Üye

Bende gece yola çıkıyorum,büyük bir zevkle sizi izlemeye gelebilirim :) mürefte de levrek olduğunu biliyorum ama nokta atış için bilgim yok,benim de bazı araştırmalarım olmuştu,balinanın izasından,iskelden ve top sahasının ordan avlanıldığını okumuştum.bence hoşköy ve müreftenin denize girilmiyen bol dalgalı sakin yerlerinde spin denenebilir.takımım olsa denicem ama,surf takılyorum.

9. demdem

demdem Aktif Üye

1 aydan beri burdayım. 3 adet levrek aldım. Toplam 7.5 kg geliyor. Istavrit cikiyor, yemli olarak mırmır ve ckk nadir cupra alinabiliyor.. yarin ve c.tesi gunu yine cikicam ava. Pazar gunu dönüs var :)

10. camahmt

camahmt Üye

İyi maşallah Allah daha çok versin :) bende aynı şekilde pazar gecesi dönüş,bu sene tatil baya bi kısa.benim ki tatilden ziyade anne baba ziyareti.sakıncası yyoksa levrekleri nerden aldınız,çünkü şarköyde nerden çıkıyor çok merak ettiğim bişey.

11. demdem

demdem Aktif Üye

bende sıkıntı yok üstadım.. ben avlak saklamam.. zıpkıncılara sölemem sadece :D
    futbol sahasının oradan aldım levrekleri.. tabi şimdi futbol sahası felan kalmamış ama.. geldiğinde özelden yaz. çıkarız beraber :)