Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekne alıcam yardım!!!

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında cagdask35 tarafından paylaşıldı.

1. cagdask35

cagdask35 Yeni Üye

Slm arkadaşlar aranıza izmirden yeni katıldım.artık karadan avcılık kesmiyor bir tekne almaya karar werdim.bakım kolaylığı nedeniyle fiber ve içten takma motorlu bi tekne arıyorum.neden içten takma dizel dusundugumu sorarsanız dıstan tak cıkarla ugrasmak istemiyorum.hem daha az yakıyor hem daha uzun omurlu ve torklu.hız onemlı degıl.ve bir tane buldum daha 1 sene kullanılmış 12 bg motorlu çin malı motor ve 490 fiber tekne 6.500 tl dediler eksiksiz.siz ne dersiniz fiyat iyimi pahalımı ? Bana yol gosterirmisiniz arkadaslar?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. metinyavuz

metinyavuz Yeni Üye

Merhaba sevgili hemşehrim.
    ben de aynı amaçla buraya yeni üye oldum. ve yine bu forumda konuşulan bir tekne buldum. internet sayfalarına bir bak istersen. Balıkesir de merkezleri ama nakliye durumları nedir bilmiyorum. doğuş boat yazarsan sayfalarını görebilirsin. Yine bunun gibi bir forum sitesinde aynı yere sipariş verdiğini yazan biri vardı. Bu günlerde ben de o kişi ile bağlantı kurmaya çalışacağım.
    Aradığın tekneyi bulursan yine burada paylaş lütfen...

4. Murat Garip

Murat Garip Yeni Üye

Fiyat aralığınız neder

5. bozuk

bozuk Yeni Üye

merhaba arkadaşım,
    bence tekneyle gez dolaş motor ve tekne uyumluysa sana keyif veriyorsa pazarlık edersin, kendin toplamaya kalksan şaft ,klen, kovan, pervane, dümen, motoru şanzımanı oturtur layn aldır ,vaktini zamanını paranı alır onun yerine denizde keyif yaparak geçire bilirsin , ama baştada dediğim gibi motor ve tekne uyumuna bak 4.80 teknede 12 hp çok bile gereksiz yere havasoğutmalı kafa ütüler vuruntusu vibrasyonu fazladır. Eğer alırsan ateşmesini bosch'la değiştir

Lodosum bunu beğendi.