Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekne alıcam yer konusunda yardım...

Konu, 'Tekne İle İlgili Genel Bilgiler' kısmında andros77 tarafından paylaşıldı.

1. andros77

andros77 Yeni Üye

herkese iyi akşamlar....7-9 metre arası ahşap bir gezi-balıkçı teknesi almak istiyorum..bir kaç iyi teknede buldum...ancak anadolu yakasında tekneyi nereye bağlayabilirim bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Arkadaşım bizdede tekne vardı yeri ile beraber sonra İspark aldı yer bulmak çok zor, bağlayacağın her noktada sıkıntı çekersin şuan İstinye ve Tarabyadaki koylar tamamlandı sıra geldi o taraflara bulacağın her çözüm geçici olur sana tavsiyem balıkçı barınakları olacaktır.Bunlar derneklerle kurulmuş, yerleri daha önceden kiralanmış yerlerdir bunların dışında başka yere bakma derim.

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Dereler, barınaklar hepsi kapılmış, karaborsaya düşümüş.
    Barınaklarda senin teknenin boyuna uygun hurda satılık tekne bulacak, hava vereceksin ki aidatı ucuz bir yer olsun.
    Ya da herhangi bir marinaya senede 5.000 Eurodan başlayan fiyatlarla abone olacaksın ki o da yer bulursan.
    Moralini bozmak istemem ama ülkemiz denize düşman. Neyse ki kıyı kasabalarımızda hala bu kadar büyük sorun değil.

5. zafrsky

zafrsky Yeni Üye

abicim almadan önce ahşap ın bakımlarına bi göz at bence sürekli sıkıntı vertebilir ben fiber öneririm hayırlısı olsun...

6. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

tekne bişey değil paraya bakar varsa şimdi bile alırsın sıkıntı yer meselesi inan her yer dolu olan yerde dünya para iyi takip edip barınaklara ara sıra gidip çay çorba içme bahanesiyle nabız yoklamanızı tavsiye edebilirim yoksa dışardan yabancı olarak girerseniz duruma hakkından çok fazla ödeme yapabilirsiniz

7. andros77

andros77 Yeni Üye

ilginize çok teşekkür ederim...ne sıkıntılı işmiş bu ya..

8. ali usta

ali usta Yeni Üye

Bende ahşap takne,yat imalatçısı olarak memeleketim İstinye veya Sarıyer tarafına döneyim diyordum vaz geçtim :) tekne bağlayacak yer yoksa kime tekne yaparız dimi ya :):)