Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekne hakkında önemli bir soru

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında adalıreis tarafından paylaşıldı.

1. adalıreis

adalıreis Yeni Üye

uzun yıllardır tekne ile ava çıkıyoruz birkaç aydır tekne almak istiyorum bugün ilginç bir durumla karşılaştım izmirin en ünlü ahşap tekne üreticilerinden birine gittim fiyat konusunda görüşecektik plakalı mı olacak diye sordu hayır özel tekne deyince bu tekneye pancar motor koyamayacağımı söyledi yeni düzenlemeye göre özel teknelerde kullanılan motor şanzuman şaft vs her türlü donanım CE belgeli olmak zorunda bu tekneye yanmar gibi bir motor koyman gerekecek balıkçı teknesi olsaydı buna sorun söz konusu değildi dedi...15 binliraya yapabileğimiz bir teknenin maliyetinin çok yukarılara çıkacağını söyledi bu durum gerçekten böyle mi ben gidip bir pancar motorum olsaydı koyamayacakmıydım? cevabınız için teşekkürler..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Yeni tekne yaptiracaksaniz sonradan marinize edilmis motor akmayi kabul etmiyorlar diye biliyorum gecen yildan beri sozkonusu bir durum bu. Pancar takilirmi bilmem ama bu islerin takipcileri var onlar bi sekilde hallediyor. En garantisi liman baskanligina gitmek ogrenmek. Her yil kanun degisiyor.