Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekne ve motor alacagım tavsiyeleriniz

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında oto müzik tarafından paylaşıldı.

1. oto müzik

oto müzik Yeni Üye

slm arkadaşlar aranıza osmaniyeden katılıyorum dün safter 4.50 fiber tekne ve merkury 9.9 uzun şaft 4 zamanlı motor sipariş ettim ama henüz ödeme yapmadım bu cihazlar nasıl tavsiyeedermisiniz

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Volkan

Volkan Daimi Üye

Bence güzel seçimler. Ben de olsam 4 zamanlı seçerdim. Mercury'nin servis ağı yaygındır. Yalnız 9.9 hp ile fazla sürat yapamazsınız, ama uzun mesafeler gitmeyecekseniz bence yeter.

Teknenin şeklini şemalini beğendim, draftı iyi, denize dayanıklı gibi. Güle güle kullanın.

4. Zaptinamumkun

Zaptinamumkun Aktif Üye

5. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Seçmiş Olduğunuz Kombinasyon Ekonomik sınıf, Az yakar Az kaçar. Kullanım amacınıza göre değişir Kıyı kıyı sırtı çekicem, normal olta avı yapıcam, gidecegim meralar uzak degil, iyi havalarda giderim,yavaş yavaş giderim, bizim burada hava çok esmez, çok kalabalık gitmem, derseniz tam size göre bir seçim rahatlıkla ödeme yapın.

3-5 arkadaş dalışa gidicez, meralarımız uzak, sert havada gideriz, hemen meraya varmak isterim, yakıt problem değil. derseniz motoru 25-30 hp yapmanız yeterli olucaktır sandalın kalitesi ve boyu çok güzel vergisiz,belgesiz kullanabilirsiniz.

6. ahmet1833

ahmet1833 Aktif Üye

Bende geçen ay başında satın aldım,safter 4.50mt ve 20hp mercury tam istediğim gibi oldu,beklediğim sürat,güvenli ve konforlu,size bu konudaki tavsiyem en aşağı 15hp olur,sırtı çekmiyorsanız eğer 2 zamanlıda işinizi rahatlıkla görür ama sırtı çekiyorsanız mutlak 4 zamanlı olmalıdır..

7. oto müzik

oto müzik Yeni Üye

kusura bakmayın arkadaşlar cevap yazamadım yorumlarınız için teşekkür ediyorum hepinize - dün iskenderunda 2 el tekne buldum çok temiz tekne ve motor 2 ay önce alınmış hella marin 4 mt yamaha 9.9 4zamanlı sıfır diyebilirim uygun fiyata aldım artı romorkuda var henüz denemek fırsat olmadı yarın deniyecem inş

8. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

hayırlı olosun ne kadar a aldın acaba...

9. oto müzik

oto müzik Yeni Üye

6.750 tl ötv si ödenmiş kayıtları yapılmış

10. eşkinacılar

eşkinacılar Yeni Üye

mercury iyidir ama yinede yamaha tavsiye ederim daha dayanıklıdır tekneyi nerde bulundurmayı düşünüyosun?