Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekneden Çinekop-Lüfer

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında mehmetf tarafından paylaşıldı.

1. mehmetf

mehmetf Üye

Selammun Aleykum,
    21.05.16 Tarihinde nasip olursa sabah ile akşama saatleri arasında Çinakop ve Lüfer tutmaya gideceğiz. Bunun için Tekne kaptanı kaşık önerdi. Ben kaşık aldım ilave olarak ta Kendo Blade Minnow 125F 16gr Sahte Balık - 24 aldım. Sahteyi mi önerirsiniz Kaşık mı?

Yarın akşam fotoğrafları paylaşacağım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Spin on the beach

Spin on the beach Aktif Üye

Tekneden genelde çapari ve yemli atılır. Öneri olacak kaşık fladen, hansen, abu garcia olabilir.

korayb3406 bunu beğendi.
  4. mehmetf

mehmetf Üye

Teşekkür ederim, Yarın denicem inşaALLAH :)

5. mehmetf

mehmetf Üye

Selammun Aleykum,
    Biraz geç oldu fakat cevap vermekte fayda buldum. Balığa sabah 07:00 sularında 3. köprünün çevresinde başladık. Kraçe ile normal boyutlarda istavrit geldi. sonrasında balık bir müddet kesti bizde çinekop merasına gittik. Çinekop merasında da hiç birşey alamayınca tekrar istavrite geri dönmek üzere yola çıktık. bu esnada 3. köprünün altında zıpkın ile av yapan arkadaşlar ile karşılaştık. ne gördüklerini sorduğumuzda Torik sürüsünün geçiş yaptığını söylediler. bizde bu cümleden sonra istavrit tutup geri döndük. 8 kişi en fazla 10 kg tuttuk.

saygılarımla.