Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekneden Ryobi ecusima 8000 vi

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında Barbaros_07 tarafından paylaşıldı.

1. Barbaros_07

Barbaros_07 Yeni Üye

Arkadaşlar 1,5 sene önce Ryobi ecusima 8000 aldığım makinayla hep kıyıdan avlandım fakat pek balık tutma şansı bulamadım.Tuttuğum balıklarda genelde mırmır balığı idi.Şimdi ben bu makina ile teknede avlanmak istiyorum fakat bazı soru işaretleri var aklımda.
    1-makinamın kolu katlanır kol
    2-Daha çok tatlı su için ideal olduğu söyleniyor
    3-Makina ip misina kullanımına pek uygun değil deniyor bende lineaeffe hikaru 0,50 mm 28,80 kg çekerli misinasını sardım,bu seferde ip misina daha iyiydi normal sardığın misinayla balığı hissedemezsin ve misinanın kopma ihtimali daha yüksek diyor arkadaşlar.
    4-Makinayı Antalya'da 100-150 m arası derinlikte mırmır,mercan,çipura,karagöz gibi avlarda kullanacağım sizcesi bu makinam beni yarı yolda bırakır mı yardımınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Bence o makina işini görür. İp ilede kullanabilirsin, derin su avlarında hissetmeni kolaylaştıracaktır.

4. samuray

samuray Yeni Üye

Aynı makineden kullanıyorum. Yaklaşık 8 aydır. İzmir 'de kıyıda, Didim Akbük te bot ve teknede. Bot ve Teknede ip misina ile kullanıyorum, çok memnunum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.