Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

tekneme araba çarptı...pert

bacteria

Aktif Üye
Adı
mahmut
Kan Grubu
O Rh Pozitif
dün doğumgünümdü..hanımla akşam yemeği yiyelim dedik.. balık restoranda güzel bir akşam yemeği sonrası gittim eve maç izleyeyim dedim.. galatasaray da verdi hediyemi.. herşey güzel ben güzel uyuyakalmışım.. saat 04.00 da bir telefon.. hocam senin tekneye araba çarpmış :SS... neyse gittik.. mercedesin biri virajı alamamış uçmuş..yanyana bir ton tekne var barınakta..yandaki teknelerde hiçbirşey yok.. benim tekne ortalıkta yok.. araba almış altına..araba yarı beline kadar suyun içinde.. hanım da o ara bizim kayınbiraderi aramış.. kaptan.. biz tekneye bakarken ilerdeki kavşakta bir gürültü koptu.. polisin biri aha adam uçtu dedi... motorsiklete araba çarpmış araba kaçmış.. hemen ardından bir telefon geldi.. bizim kayınbirader ablasını aradı.. hanım yanımdan ayrılıp ağlayarak koşmaya çalıştı ama karnının üzerine yere düştü.. bacaklarımdaki can çekildi dedi..27 haftalık ta hamile... hanımı kaldırdım yerden kayınbirader bu kez beni aradı.. abi kavşakta kaza yaptım ama iyiyim... hemen kayınbiradere bakmaya gittim.. Allah'ıma çok şükür hanım, kayınbirader, bebeğimiz.. hepsi iyiler... doğumgünümde zincirleme bir kaza geçirdik anlayacağınız.. 4-5 ay önce aldığım safter 4.5 metrelik tekne ortadan ikiye ayrılmış.. pert.. trajikomik bir gün.. uykusuz geçen bir gece sonrası yazayım paylaşayım istedim.. Canımız sağ olsun.. Canınız sağ olsun dostlar..

DSC_1363.JPG

DSC_1369.JPG DSC_1373.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

scorpion26

Daimi Üye
Büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Çok geçmiş olsun hocam :( Cana geleceğine mala gelsin. Bir kurşun döktürün fena göze gelmişsiniz nasıl bir kazalar zinciri böyle.

muhsin5791

Daimi Üye
Adı
MUHSİN YILDIRIM
Kan Grubu
A Rh Negatif
çok geçmiş olsun , eşiniz ile bebeği ve kayın biraderiniz iyidir umarım. Cana geleceğine mala gelsin derler ama , mal tek başına gitmemek için elinden geleni yapmış. Görülmemiş kazalar zinciri , Allah beterinden korusun.

adbakt

Aktif Üye
Adı
Adil
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Aksilikler birlikte dolaşır. Büyük geçmiş olsun.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Büyük geçmiş olsun... Her şeyden önemlisi ailenizin fertlerine bir şey olmamış.

Berke Öztürkmen

Daimi Üye
Adı
BERKE ÖZTÜRKMEN
Allah Allah ya herşey üst üste gelmiş. Neyseki canlara zarar gelmemiş. Önemli olanda bu. Çok geçmiş olsun.

L.G

Yeni Üye
Çok geçmiş olsun. Çok şükür ki olan sadece tekneye olmuş.