Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknemin fiyatını düşürdüm !

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında welcomen tarafından paylaşıldı.

1. welcomen

welcomen Yeni Üye

YENİ TEKNEMİN GELMESİNE SON 20 GÜN KALDI BU YÜZDEN BURAYA DİREKT TAKAS ALDIKLARI FİYATI YAZIYORUM,
    BU İLAN SAHİBİNDEN DE AYNIDIR. İLANINIZI BALIKSEVDAM.COM DA GÖRDÜM DİYEN ARKADAŞLARA BALIK BULUCUYU DA HEDİYE EDİYORUM,

SİZ ALMASANIZDA ONLAR TAKASA BU PARAYA ZATEN ALIYORLAR. DERDİM ADAMLAR SÜSLEYİP PÜSLEYİP DAHA İYİ RAKAMA SATACAKLARINA SİZ FAYDALANIN İSTERİM.

TEKNEMİN ÖZELLİKLERİ

ŞU ANKİ TEKNEM 4.80 X 1.80 EBATLARINDA SAĞLAM KULLANIŞLI VE OTURAKLI BİR TEKNEDİR.

İZMİR LİMANA BAĞLI VE EVRAKLARI TAMDIR.

SEYİR FENERİ , REFLEKTÖR , GÜNEŞ PANELİ, SİNTİNE POMPASI, 40M İP VE YENİ ÇAPASI, KIŞLIK BRANDASI, USTURMAÇALARI İLE BİRLİKTE VERİLECEKTİR.

TEKNEMİN ELEKTRİK TESİSATI DA YENİDİR, İÇ LED AYDINLATMALARI VARDIR

BOYASI VE ZEHİRLİSİ DAHA 3 AY ÖNCE ATILDI, 2 YIL KAFANIZ RAHAT KULLANIN.

BALIK BULUCU TAKILIDIR VE O DA 3 AYLIK CONDOR DUR. 400 TL VERİP TAKTIRDIM, İSTENİRSE ONU DA 350 TL YE SAYICAM, İSTENMEZSE YENİ TEKNEM İÇİN SÖKÜP ALIRIM SORUN DEĞİL. (BALIKSEVDAM.COM' A ÖZEL HEDİYE EDİLECEKTİR)

İSTENİRSE RÖMORKU DA VAR ONU DA VEREBİLİRİM, ÖN ÇITALARININ BİR TANESİNDE ÜSTTEN KAYNAK ATMASI VAR, UFAK BİR KAYNAKLA KULLANIMA HAZIR HALE GELİR, FİYATA DAHİLDİR.

MOTOR 15 BG 4 ZAMANLI JOHNSON, ANAHTAR DEĞMEMİŞTİR, BAKIMLARI DÜZENLİ OLARAK YAPILMIŞ EN SON 3 AY ÖNCE BAKIMI YAPILIP TEKNE SUYA ATILMIŞTIR, MOTOR ÇALIŞMA SÜRESİ 15, BİLEMEDİN 20 SAATİ GEÇMEZ

TEKNE ÇEŞME BALIKÇI BARINAĞI YANINDA RIHTIM RESTORANI KARŞI ÇAPRAZINDA DENİZDE BAĞLIDIR,

İSTENİLDİĞİNDE ORADA GÖRÜLEBİLİR,

IMG_0117.JPG IMG_0124.JPG IMG_0131.JPG IMG_0133.JPG

SON 20 GÜN - 4.80 VERGİSİZ 15bg JOHNSON MOTOR - Türkiye'nin ücretsiz ilan sitesi sahibinden.com'da - 192682137

ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...

FİYATI: 9.000 TL

2. Sponsorlu Bağlantılar