Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TEKNEYİ ALDIM SIRA OLTA TAKIMINDA

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında emreersoz tarafından paylaşıldı.

1. emreersoz

emreersoz Aktif Üye

merhaba arkadaşlar.hayırlısı ile teknemizi aldık.şimdi takım önerilerinize ihtiyacım var.

tekneyi aldığımdan beri sırtı ve at çek avına merak sardım.önceliğim tekne olacağından sırtı hakkında bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum..ben serbest dalış ve zıpkın avı yaptığım için sırtı avı hakkında buradan öğrenmeye çalıştıklarım dışında bir bilgim yok.

kullanmam gereken misina dan takıma kadar bilgilendirirseniz çok sevinirim.özellikle bu sahte olayı çok fazla ilgimi çekmeye başladı.sorularım dağınık oldu farkındayım. avlanacağım bölge kuzey ege ( saroz ) burada hangi balık için hangi takımları önereceksiniz. yemli yada sahte fark etmez.tavsiyelerini bekliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ozgurarslan

ozgurarslan Daimi Üye

avlandığın bölge o kadar güzel ki hasetimden (kıskandığımdan) söylemeyeceğim. :)

şaka şaka, birazdan çıkmam lazım. arkadaşlar paylaşsın, ben de bildiğimi sandığım bir iki hususu paylaşmaya gayret ederim.

hayırlı olsun. oralarda avlanma olayı için de "darısı bizim başımıza"

rastgele...

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hayırlı olsun.

Herdef balığına göre takım hazırlaman en doğrusu olur. Çünkü her balığın farklı ekipmanları olabiliyor.

5. emreersoz

emreersoz Aktif Üye

eyvallah özgür :) bu seferlik söyle bir daha sormayacağım..saroz gerçekten bereketli bir bölge..ama inan eskiden daha inanılmaz bir yerdi.15 yaşından beri o bölgedeyiz.yazlığım orda.inanmayacaksın ama 2000 - 2005 yılları arasında balığa çıkan abilerimizin livar ve kovaları dolduktan sonra yer kalmayınca tekne içinide doldurarak geldiğini hatırlarım.tüm sitenin sofrasında balık olduğu zamanlardı.ancak artık o kadar bereketli değil.

dediğim gibi ben zpkıncıyım ama şimdi tekne varken olta balığı getirmezsek eve almazlar valla :)) o yüzden önerilerini bekliyorum

6. emreersoz

emreersoz Aktif Üye

tşk.ederim hamdi abi.

bizim suların uskumru ve kolyozu zaten meşhur bilen bilir.bu avlar için çaparilerimiz hazır .

benim ilgi alanıma giren mercan - çipura - sinarit - ve levrek.özellikle öğrenmek istediğim levrek ve sinarit için sırtı takım önerileri ile mercan ve çipura için yemli takım önerileri.

7. Darben

Darben Yeni Üye

Sana Katil diye adlandırılan( bizim avlandığımız yerde bu adı takmışlar) bir sahte linki yolluyorum. Bizzat sinarit, palamut ve levrek aldım. Aynı sahteden iki adet denizde bıraktım .9 cm ve 11 cm muhakkak çantanda bulunsun. Bu arada Üsküdar Alba star'da 15 TL'dir bilgine.!

Rapala Original F11S Suni Yem / 110 mm - DenizDukkani.com

8. Ümit

Ümit Aktif Üye

Aslında sitede biraz araştırma yaparsanız istediğiniz tüm bilgilere ulaşmış olursunuz, üstadların açtığı konularda tüm bilgiler mevcut :)

9. emreersoz

emreersoz Aktif Üye

ümit abi zaten tekneyi aldığımdan beri siteden çıkmıyorum.ama çok başlık ve çok bilgi var..kullananlara sorarsam doğru sonuca daha çabuk ulaşabileceğim için sordum...tabiki okumayada devam

10. emreersoz

emreersoz Aktif Üye

önerine teşekkürler abi.tavsiye ettiğin ürünü inceliyorum.listeye ekleyeceğim