Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEKNEYI DENIZDEN KUMA TAŞIMA

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
merhaba arkadaşlar;

sizlere danışmak istediğim konu şu; hepiniz görmüşsünüzdür botların ayna kısmına takılan tekerlek aparatları var. acaba bu sıstemı lastıkları daha kuvvetlendirerek 4.50 teknemde kullanma şansım varmıdır. yapacağı işlem sadece tekneyi denizden çıkış anında 10 metrelik bir mesafede kumsala taşıması.ve taşırken de az insan gücüne ihtiyaç duyması. ne dersiniz olurmu sizce böyle bişey yada sizin öneriniz ne olur bu konuda.bu aparak konusunda yani

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
günaydın arkadaşlar;

bu aparatı kullanan yada 4.50 fiber tekneye uygunluğu hakkında fikri olan yokmudur aramızda.olumsuz da olsa bir şeyler yazarsanız sevinirim.

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
fıkrasına gülünmeyen adam gibi mesajına yorum yapılmayan adam olduk sanırım :)) 66 okumada 1 cevap alamayan tek konumu acaba :)

Ümit

Daimi Üye
Adı
Ümit Özdemir
Emre en güzeli al bir romörk, yazlığın bahçesine götür :D, kumda o aparat ile taşıman çok zor gibi görünüyor.

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Benim aklıma gelen tek fikir var, sudan çıkartmak için siteden bir kaç arkadaşı çağıracaksın. Kucaklayıp çıkaracaklar :p

hamdi abi cevabına teşekkür ederim.sanırım en iyisi dediğin gibi kaba kuvvet olucak abi :)))

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Emre en güzeli al bir romörk, yazlığın bahçesine götür :D, kumda o aparat ile taşıman çok zor gibi görünüyor.

abi doğru söylüyosun da sadece römork ile bitmeyecek.onu aldımmı arabaya çeki demiride gerekli..maddi olarak bu yazı biraz doldurduk. ki bizim kumsalın yapısını görsen binek bir araç ile römok'u kumsala sokman ve çekmen mümkün değil.anında kuma oturursun...hani dedim belki kısa bir mesafe için o tekerlekler iş yapar.

Ümit

Daimi Üye
Adı
Ümit Özdemir
Haftasonu silivride olacağım, yolun düşerse uğra istersen, yaptığım kumda taşıma romörkünü ve çalışmasını gör belki seninde işine yarayabilir.

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Haftasonu silivride olacağım, yolun düşerse uğra istersen, yaptığım kumda taşıma romörkünü ve çalışmasını gör belki seninde işine yarayabilir.
davetine teşekkürler abi.aslında gelmeyi çok istiyorum.çok merak ediyorum tekneyi..yolum düşerse muhakkak ulaşırım sana abi.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ben asıl denize nasıl indirileceğini merak ediyorum.
Denizden çıkarırken iyi kötü elektrikli veya manuel bir ırgat vasıtasıyla çekilecek.
Peki denize doğru nasıl itilecek. (eş dost yardımı hariç)