Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekrardan Başlıyorum Yardımlarınızı Bekliyorum

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Teşekkürler.İp derken nasıl olmalı veya hangi marka.Göl ve nehirde avlanacam.Onun için önerebileceğin uygun birşey varsa yardımcı olabilirmisin.
Fark etmez ister Çin’den getirt kastking diye bir marka var fena değil ama 15 20 gün beklersin.beklemek istemem dersen kendo 4x ya da 8x alabilirsin 120 metre işini görür , makineye önce normal misina sararsın üzerine de ip misinayı sardın mı olay tamamdır.

rdvn.ylmz

Yeni Üye
Adı
Rıdvan Yılmaz
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fark etmez ister Çin’den getirt kastking diye bir marka var fena değil ama 15 20 gün beklersin.beklemek istemem dersen kendo 4x ya da 8x alabilirsin 120 metre işini görür , makineye önce normal misina sararsın üzerine de ip misinayı sardın mı olay tamamdır.
Misina ile ipi birbirine bağladığımda hangi düğümü atayım.Kusura bakma çok soru sordum teşekkürler şimdiden:)

Semih09

Daimi Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Misina ile ipi birbirine bağladığımda hangi düğümü atayım.Kusura bakma çok soru sordum teşekkürler şimdiden:)
Sorun değil istediğin kadar soru sorabilirsin bende çok bilgili değilim buradaki arkadaşlardan öğrendiklerim :) ben şu düğümü kullanıyorum sağlam oluyor ve yapması kolay

angvil

Daimi Üye
Adı
ibrahim üzül
Fırat turnası ve şabut için Fladen Nidingen ve Hansen Pilgrim kaşıkları öneririm.18 gr lıkları uygun olur.

angvil

Daimi Üye
Adı
ibrahim üzül