Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekseker av raporu #2

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında tekseker tarafından paylaşıldı.

1. tekseker

tekseker Aktif Üye

18.04.2016
    Nişan hazırlıkları için izmire gitmiştim bir oraya bir buraya derken gün bitti yorulmuş bitap düşmüş bir şekilde sağ şeritten kamyonların tırların arkasında geçen bol egzoz dumanı dolu yolculuk bitmiş eve gelmişim. Telefon çalıyor arayan kardeşliğim ,

OOoo kardeşş denizi tüketmişsin bu akşam gidecekmisin bende geleyim dedi. Hep atçek atçek diyordum hem merak ediyorduk hemde dalga geçiyorduk dedikten sonra , yarım saate bize gel gidelim dedim.
    Avlağa vardık takımı hazırladım nede olsa ilk atışlar bişey olmaz ağzımızda sigara atmaya başladım ve o ses ama cıırrr sesi yok pat diye bir ses sahte havada süzüle süzüle gidiyor yirmi türk lirasının arkasından dahada efkarlı çekiyorum sigaramı. Sonra google açılıyor tekrardan düğüm resimlerine bakıyoruz ufak bir ışığın altında düğüm atmaya çalışıyoruz zor bela atıyorum kontrol amaçlı çektiğimizde düğüm açılıyor. Dedim kardeş al bunu nasıl bağlarsan bağla kanca düğümüyle sahteyi bağladı ve tekrardan atmaya başladım. Yine o ses kamış sağ sol yapmaya başladı benim arkadaş başladı lannn lann lann oğlum bu ne böyle vay #$£#£#$:D derken balığı aldık. Ama yine ne kepçemiz var ne bişeyimiz balığın üstüne basarken sahtenin kuyruk tarafı arkadaşın ayakkabısına girdi balık ve ayakkabı sahte yardımıyla birbirine takım oldu 10 dakika uğraştıktan sonra tekrar attık yine balık aldık. Bu arada yanımıza ilk avımda sahteyi levreğe çarptırıp tutan arkadaş geldi gelmesiyle üçüncü cümbüş başladı.Ve o balığıda kıyıladık arkadaş bu sefer hazırlıklı gelmiş eldiven karga burun pense fener redbull popkek:D
    Sonra en büyüğünü benim kardeşliğe verdim diğerini arkadaşa bir tanesinide ben aldım.
    Kamış: MajorCraft crostage 10-30 902ML
    Makina: Shimano stradic ci4+
    Misina: Berkley whiplash 0.06
    Sahte: Kendo Seabass Minnow 125f

Ekli Dosyalar:

budun, BlazenHK, melanur ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Güzel, rapor yağmurları başladı bunlardan biraz kuzeye'de gönderin - Klipse Palomar düğüm tavsiye ederim çok basit ve daha patladığını görmedim.

tekseker bunu beğendi.
  4. Levreko

Levreko Aktif Üye

Yavaş raporla birader yetişemiyoruz cevap yazmaya :) ard arda raporlar patlıyor arabayı balıkçının önünemi çektin ne :) güzel balıklar tebrikler :)

tekseker bunu beğendi.
  5. enginson

enginson Daimi Üye

Canavarlara bak maşallah daha güzelleri rast gelsin.

tekseker bunu beğendi.
  6. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Masallah, almissiniz gene canavarlari :) dugum icin arkadas palomari soylemis zaten, atarken dugumun icinden iki kere gecir, cifte palomar olsun.. Koparabilecegini sanmiyorum o dugumu.. Rastgelsin..

tekseker bunu beğendi.
  7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrik ederim güzel balıklar.

tekseker bunu beğendi.
  8. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Tebrikler. Birlikte balığa gidildiğinde herkesin balık alması en keyifli ortamlardan birisidir... Daha iyileri de rast gelsin...

tekseker bunu beğendi.
  9. kerem03

kerem03 Aktif Üye

tebrikler güzel heyecan olmuş, ilk zaman ben de çok patlatıyordum giden sahtelerin haddi hesabı yok :)

tekseker bunu beğendi.
  10. tekseker

tekseker Aktif Üye

Bu arada balıklardaki aşırı kanın sebebi balıkları koyacak hiçbirşeyimiz olmadığı için söndürme işlemi yaptık.

11. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Tebrikler.. Rastgelsin..