Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekseker av raporu #3

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında tekseker tarafından paylaşıldı.

1. tekseker

tekseker Aktif Üye

Cümleten iyi günler sevgili arkadaşlar abiler kardeşler . Dün benim için tarihi bir andı birincisi hep bakıp bakıp acaba bu kadar paraya bu makinayı alan varmı dediğim makinayı alma fırsatı buldum hemde belkide hayatımda spin avı ile çekebileceğim en büyük balığı çektim :)

Saat 11 gibi telefon trafiği başladı . Alo kargom geldimi ne Zaman gelir kesin gelir değil mi değil mi derken bir bakmışım onca işin gücün arasında kendimi kargoda buldum. İş yerine geldikten sonra çevre baskısı sebebiyle baya bir morelim bozuldu . Bu kadar para verilirmi aynı işi başka makinada yapıyor. Kafan hiç çalışmıyor vs vs . Dedim o Zaman arkadaşım araba yerine bisiklete binin sonuçta ikiside aynı işi yapıyor biraz daha uzattılar biraz agresif tavırla milletin sesini kestim.
    İş çıkışı mesaideki arkadaşlarla 10 dakikalık yolculuk sonrası avlağa ulaştık. Deniz kenarındada espiriler havada uçuşuyor. Yok makina balığı kendi yakalıyormuş denize doğru tutunca balıklar rengine kanıp üstüne atlıyormuş. Sonunda sahteyi suyla buluşturdum hava cillop gibi gram rüzgar yok biraz su üstü denemek istedim ilk deneyimim olduğu için çabuk sıkıldım. Sonra çantadan kendo marka sahtemi çıkarttım bir iki üç yirmibeş otuz ellbeş derken avlağa geleli bir saat kırkbeş dakika olmuş. Bir tıkırdı aldığımı ellerim beynime iletmeden o manyak ötesi ses kamışı var gücümle dik tutmaya çalışıyorum kamış j harfinden hallice u harfine döndü . Bir anda kendimi lan bunun less tarafı more tarafı ne tarafta diye bağırırken buluyorum millet diyor olum less nedir more nedir dedim tamam yok bişey arkadaşlar etrafta toparlanmaya başladı kimisi eldivenli kimisi fener ve file ile bekliyor . İlk ben kamışın ucuna odaklanmışken ordan bir ses bro broo belkide hayatının en büyük balığı dedi. Nerde lan balık demeye kalmadı yok artık dedim. Artık balık kayalıklardaydı etrafında üç kişi balığı ve sahteyi dolaşmış fileden çıkartmaya çalışıyorlardı. Biraz ayakta dikildikten sonra makinayı kamıştan ayırdım elime alıp bir sigara yaktım (Şimdi düşününce ağır görgüsüzlük yapmışım lakin tek amacım makina çizilmesin diye çözüm bulmuştum) .Neyse balık fileden çıktı ordan bir ses lan oğlum ufacık makina harbi harbi çekti balığı vay bee . Türk milletine özgü o kelime gavurlar yapıyor arkadaşım aramızda en az yüzyıl var muhabbetleri. Arkadaşlarımın arasında en tecrübeliye oltamı devredip 45 dakika onları izliyorum ve avı bitiriyoruz.
    Kullanmış olduğum sahte kendo seabass minnow 125f renk kodu 02

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 21 Nisan 2016
    tac826, NRT75, zaad ve 17 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mesut1903

Mesut1903 Daimi Üye

Ahmet tebrik ederim kaç avdır heyecanı tavan yapıyorsun makinanda hayırlı olsun Rabbim daha iyilerini nasip etsin.

tekseker bunu beğendi.
  4. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Makina Stella olunca demek ki hayırlamasıda böyle oluyor ^^ Keramet makinada diye dedikodu çıkar mesai arkadaşlarınında elini kana(stella)ya bula.

BlazenHK ve tekseker bunu beğendi.
  5. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Kamistir, makinedir derken raporlar ucusuyor.. Ellerine saglik, cok guzel av olmus, adrenalin bile yeter :)

tekseker bunu beğendi.
  6. ADİL AYKOL

ADİL AYKOL Aktif Üye

Tebrikler güzel balık makinan uğuru ile gelmiş

tekseker bunu beğendi.
  7. enginson

enginson Daimi Üye

Makinan hayırlı olsun Kazasız belasız uzun yıllar kullanmak nasip olsun. av için tebrik ederim maşallah tam canavar. daha güzelleri rast gelsin.

tekseker bunu beğendi.
  8. eylmz

eylmz Daimi Üye

Hani balık takım seçmezdi en iyi balık en iyi makineyi seçmiş :) tebrik ederim avların daim olsun

tekseker bunu beğendi.
  9. brshh

brshh Aktif Üye

makine de güzel, av da güzel, balık ta güzel, raporda güzel..
    tebrikler.

tekseker bunu beğendi.
  10. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Makinen hakkını vermişsiniz tebrikler.. Rastgelsin..

tekseker bunu beğendi.
  11. tekseker

tekseker Aktif Üye

az önce digitaka siparişlerim geldi. Maalesef gümrüğe takılmış 10.000 yenlik ürün . Ekstradan 56 tl masraf çıktı . İnşallah bu sahtelerlede bir rapor yapabilirim.

Ekli Dosyalar:

BlazenHK ve M.Taha D. bunu beğendi.