Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekseker av raporu #4

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında tekseker tarafından paylaşıldı.

1. tekseker

tekseker Aktif Üye

Tekrardan merhaba sevgili dostlar. Uzun zamandır avlağa gidip boş dönüyordum bide bunun üstüne mağlumunuz makinam denize düşüp tüm hevesimi kaçırmıştı. İş çıkışı bagajı açıp sahte balıkların sayımını yapayım dedim 4-5 tanesi balıkla beraber gitmişti elimde son kalan sasuke kırmızı kafayı klips bile bağlamadan sahteye iliştirip avlak yerine gittim. Yanıma sadece takımları ve sigara aldım dedim Nasıl olsa bişey gelmicek başladım atıp çekmeye bir anda çok kısa ve sert vuruş aldım dedim tüh balık kaçtı sanırım 2 saniye sonra kalama boşalmaya başladı gel babaya gel babaya derken balık kurtuldu. Ulan ahmet dedim belkide bu günün son şansıydı Onuda kaçırdık dedim. Bir sigara yapıp umutsuz balıkçı modunu devreye aldım , uygun bir taşa kıç koyulur Sigara yakılır 15 -20 metre öteye olta atılır umutsuzca sarım yapılır derken oltanın ucu taşlara vurmaya başladı derken derken uzunca bişey dedim bu sefer oldu . Şöyle bişey tutmuş oldum

Ekli Dosyalar:

BlazenHK, Mehmet Fatih, zaad ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Kıçı taşa koyup sarma sırasında bir balık kaçırdım gecen cumartesi akşamı :) Sense affetmemişsin... Tebrikler...

tekseker bunu beğendi.
  4. tekseker

tekseker Aktif Üye

Abi bu işlere yeni başlamış ve acemi birisi olarak anladığım şudur kesin ve net olarak . Olacaksa olur olmayacaksa olmaz kesinlikle nasip işi

Abdullah SÜRÜCÜ bunu beğendi.
  5. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Kesinlikle katılıyorum... Defalarca 35- 40 mt atış yapıp sahtenin suyla buluştuğu anda 1 metre önemden barakudanın bana nispet eder gibi geçtiğini gördüm. Sen bütün gece uğraş o önünden selam verip geçsin olacak iş değil :) Yani kısacası senin dediğin gibi nasipte yoksa hava, su, saat, sahte, makine, misina hepsi hikaye...