Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tente nerede yaptırabilrim

Konu, 'Tekne İle İlgili Genel Bilgiler' kısmında kaygisiz tarafından paylaşıldı.

1. kaygisiz

kaygisiz Üye

Tekneme bir adet kapama yaptırmayı planlıyorum. Yazın tente olarak kışınsa yağmur ve tozdan teknemi korumak için kullanacağım. Tente teknenin kamara arkası yere yapılacak. eni 120cm ve boyu 220 cm olacak. Teknem İzmir Çeşme Alaçatı da duruyor.

Daha önceden 2 yere sordum birisi 3500 TL dedi diğeri de 4500 TL sırf krom iskelet için istenen fiyat bu. 2mmx25mm 316 paslanmaz malzemenin metresinin KDV dahil fiyatının 14 TL olduğunu düşünür ve 14 metre boru gideceğini düşünürsek. Toplamda malzeme 200 TL gibi bir fiyata gelecek. 3500 - 4500 gibi rakamların Çok fahiş fiyat olduğu da anlaşılır.

Altta verdiğim şekilde uygun fiyata bir tente iskeletini yada tamamını İzmir de Kromdan kime yaptırabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teknem Alttaki fotoğraftaki 4,25 Metre Rota Martı

DSC_0111.JPG

YAPTIRMAK İSTEDİĞİM TENTE TİPİNİN AYNISINI BAŞKA BİR TEKNEDE GÖRDÜM VE FOTOĞRAFLADIM.

DSC_0151.JPG

YAPTIRACAĞIM TENTENİN ÇİZİMLERİ

DSC_0156.JPG

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Kafayımı yemiş o tekne parasına brandamı olur aliminyon yaptırırım ayakları balkon demircisine bir tenteciyede yaptırırım brandayı 500 ünüz geçsin dişimizi kırarım

4. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Promosyonludur o Tente alana 4.60 tekne veriyorlardır ......

5. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Hocam bende aynı şekilde arayış içindeyim. Bu hafta nihai sonuca ulaşacağım. Telefonunu özelden gönderirsen irtibat sağlarız.

6. cemtrks

cemtrks Aktif Üye

En babasını çadır ve brandacı lar yapar izmiri bilmem ama ist imç blok ları

7. kaygisiz

kaygisiz Üye

Çamdibi 1. sanayide 2825 Sokakta Yapı kredi bankasınbın olduğu tarafta Krom dünyası var krom kısmını 316 Kalitede 2mm kromdan tek parça olarak 700 TL ye yapıyorlar. Eğer tek parça değil borular kesilmiş ekleri ile ben monte ederim dersen 850 TL ye yapıyorlar. Tabi fiyat yukarıdaki çizimimdeki ölçülere göre. Senin ölçülerine göre fiyat değişir. Çarşamaba perşembe gibi malzemeleri teslim alıcam. Daha sonra brandacı bakalım kumaş kbrandaday ne isteyecek yapmaya

8. kaygisiz

kaygisiz Üye

En babasıda olsa sadece kumaş kaplama kısmını brandacıalr yapıyor diğer metal iskeleti hiç bir şekilde yapmıyorlar. Madem izmirde bir yer bilmiyorsunuz neden rastgele bir bilgi veriyorsunuz

9. vetburak35

vetburak35 Aktif Üye

Hocam istersen acele etme ben ancak yarın fırsat bulacağım araştırmaya. Söylediğiniz rakamlar bana çok gibi geldi. Firmalar katlanabilir olanları 450 ye brandalı bir şekilde veriyorlar zaten. Benim kafamdaki maliyet hepsi dahil 150-200 TL gibi bir fiyata hallolur sanırım.

10. kaygisiz

kaygisiz Üye

Boşuna 150-200 TL ye maletmeye çalışmayın 2 mm 25 çapında 316 paslanmaz borunun metre fiyatı 26 TL. Akrilik kumaşın metre fiyatı da 27 TL KDV dahil. Eğer tam kapama isterseniz bu fiyata daha yanlardaki çıtçıtların maliyeti de dahil değil Buna göre siz hesap edin maliyeti siz artık. Açılır kapanır katlanır olanları 450 TL ye verenler metal kısımları alüminyum dan ve ince yapıyorlar. Ucuza maletmek isterseniz 2mm kalınlıkta 25 mm çapında 304 kalite paslanmazın metresi de 14 TL KDV dahil. Ben İzmir 1. sanayide tüm krom işi yapanlara sordum malzeme fiyatları aynı. daha ucuza yaptırabilmek çok zor. Bana 3000 TL 4500 TL gibi sırf kromu için fiyat verenler olduktan sonra kafamdaki rakamlara yaklaşık yaptırdım. Ben 700 TL gibi krom iskeleti düşünüyordum ama 850 TLye maloldu. Hatta tek parça götürebilsem olsam 700 TL ye malolucaktı.

Son düzenleme: 23 Temmuz 2015
  11. budak027

budak027 Yeni Üye

Deniz Bey rota martı teknenize yaptıgınız tente nin görüntüsünü paylaşa bilirmisiz. teşekkürler