Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

terkos gölu icin bilgi acil

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
iyi günler abiler iki hafta sonra terkoz golune gidicem turna icin orda tekne kiralama sansim varmi bide at cek olcagi icin kasikmi rapalami tavsiye edersiniz bide rapalalar su ustumu su altimi bilgi verirseniz sevinirim

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
hamdi abicim teşekür ederim nisan ayınde diptenmi su üstündemi acemiyim biraz

halimyildiz

Daimi Üye
Adı
halim yildiz
hamdi abi terkosta diptenmi su üstündemi bide ne tavsiye edesin kaşıkmı mesp rapalamı cvp bekliyorum

balaban

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba;
forumda yeniyim, ama terkos gölünde avlanmada baya tecrübeliyimdir. Tekne Kiralaman tabiki mümkün hatta gitmeden 1-2 gün önce dedeyi ara bilgi al.
Dede süper yaa, hem tecrübeli hemde kafa dengi

mehmet bey(namı değer 'dede') telefonu 05372682435

kIRIK OLTA

Aktif Üye
geçen yaz sonu gittiğimde 2-3 tl lik iri alba kaşıklarla çok randıman aldım, su zaten bulanık sasi kesinlikle tavsiye etmiyorum, iri mepss ler ve iri kaşıklar iş görecektir, ama sazlara taktırmamak için su üstü de denenebilir diye düşünüyorum, dikkatli olmak lazım.

balaban

Yeni Üye
Eğer kıyıdan avlanacaksanız, su üstü tavsiye ederim, yoksa sazlıklardan bol bol kaşık kesersiniz,

Ama tekne ile dolaşacaksanız, gezeceğiniz yerleri biliyorsanız bu sene ne taksanız balık alırsınız.