Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Terkos Gölü Turna Avı(06.04.2014)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında kamilvariser tarafından paylaşıldı.

1. kamilvariser

kamilvariser Aktif Üye

Yine bana hasret yine bana hüsran var yine bana esmer günler düştü eyvah :/

Büyük bir hevesle 5 Nisan akşamı arkadaşlarla yola çıktık Balaban'a doğru. 00:30 sularında balaban tarafından terkosa ulaştık. Sabahı beklemek üzere ateş yakıp güzelce alkollerimizi yudumladık ki neden yudumladık neden !!! uyuya kalmışız. Sabah gözlerimi bir açtım zannedersiniz ki savaş çıkmış. Bütün tekneler tam gaz gidiyor. Hemen arkadaşları dürttüm beyler kalkın uyuya kalmışız savaş çıkmış. Bizsiz savaş olmaz diyerek tam gaz kahveye gittik. Kahveci Erkan abimiz sağolsun bizi adaşım olan kaptanla tanıştırdı. Dedim kaptan koş savaş var gidelim. Tam gaz göle gidip tekneyle ilk avlağın yolunu tuttuk. kaptan bu soğukta manyakmısınız siz ne işiniz var dedi. İlk sefer dediğim an tamam ***u yedik dedi. Deme sebebi nefes almadan tutacağımmış ki öylede oldu. Sürekli at çek yaptım bütün heryeri dolaştık. Yaklaşık 6 saat kadar durmadan attım çektim sonuç hüsran. Dedim son 5 atış sonra gidelim. Arkadaşlarım ve kaptan çok mutlu oldu buna. İlk attım yok. 2. yi attım yok. 3. yü attım gene yok. 4. yü attım lappppp geldi vurdu. Kaptan Helal oğlum azmin zaferini elde ettin dedi ve gitti. Sinirden kaptana saldırıcaktım zor tuttu arkadaşlar beni. Açtı ağzını kaçırdı balığı ya. Sinirle gönderdim sahtemi denize son atışımı yapıp gitmek üzere. Herhalde aynı balık olsa gerek gene geldi vurdu. Güzel güzel çekiyorum kimseye çaktırmadan. Çünkü herkes uyku modunda. Arkadaş gördü ey maşallah be babaya bak dedi. Balık gitti. Bende başladım konuşmaya yürüyün gidiyoruz sizden bi *** olmaz falan. Kıyıya çıktık üzgün ve sinirliydim. Ama kimse benden farklı değildi herkes tutamamış sadece bir ekip 4 tane yakalamış ve maşallahları vardı. İlk seferim hüsranla sonuçlandı ikinci seferimde görüşücem Turna ile. Bu savaşı 2-0 kaybettim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Kamil merhaba,

Bu metinleri yazarken alkolun etkisindesin saniyorum.

4. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Umarim birdahaki sefer acik zihinle aradigin baliga kavusursun

5. kamilvariser

kamilvariser Aktif Üye

Yok abi işteyim ne alkolü :) Sen Terkos'tamıydın abi ?

6. arif_balık_peşinde

arif_balık_peşinde Aktif Üye

kesin görmüşsündür sen bizi 2 deli vardı suda ufak botla kürek çekip kenarlara doğru atan onlardan biri bendim bizde sıfır çektik durum farksız

7. arif_balık_peşinde

hatta gece jandarma geldi bende o zaman savaş çıktı dedim :)

8. kamilvariser

kamilvariser Aktif Üye

aynen abi gece jandarma geldi herkes uyuyordu. Bizim arkadaş indi konuştu sonradan ben gittim yanlarına. Sizin aracın markası neydi ? biz gölün kenarında kangoodaydık. Yanımızda siyah transporter vardı. Abi cidden gördüm kürek çeken birilerini ve makarasınıda yaptık :D

9. arif_balık_peşinde

tam alay konusuyduk zaten ama olsun güzeldi yinede kafa dağıttık olta attık araba clioydu hatta gece botu arabanın üstüne koyduk

kamilvariser bunu beğendi.
  10. balabanlı

balabanlı Yeni Üye

balabana gelirseniz kiralık kayık var.numaram 05366521336