Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Termal içlik

Konu, 'Sohbet' kısmında büyükçolpan tarafından paylaşıldı.

1. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

Dostlar merhaba.Aramızda termal içlik kullanan varmı?Bende almak istıyorum tavsiyede bulunurmusunuz.Kışın soguk havalarda üsütmeyecek blr ürün varmı?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Kışın Termoform içlik kullanıyorum. Fena değil, fiyatı da uygun sayılır. Kayakçıların ve dağcıların kullandığı içliklerde güzel ancak oldukça fiyatlı. Outdoor kıyafet satan mağzalarda oldukça çeşit var. İnternet satışlarıda mevcut.

4. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

İyidir güzeldi ama don üstüne giymek lazım, kaşındırıyor fena :D Üstelik beyaz pamuklu don en iyisi, birden kendime saygım gitti iyi mi?
    :D D

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

O zaman ben kullanamam desene Uluç,:rolleyes:, Hamdi termal içlikler outdoor larda okadar çok ve çeşitliki gidip yerinde görmek eniyisi.

6. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Arkadaşım bende önceleri bu termal fanila ve pantolon altına giyilen içliklere biraz tereddütle yaklaşmışımdır daha sonra kendiside amatör balıkçı olan bir agabeyin tavsiyesi ile aldım geçen kış üşümeyi unuttum.

7. büyükçolpan

büyükçolpan Aktif Üye

cuneyt abı kamıs bende gerı donemedım sana ama aldım.

Uluç yünde kasındırır be abi :) her tarafımı kabartır yün benim.En ıyısı nejat abının dedıgı gıbı gıdıp bakmak

8. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

İki senedir kullanıyorum boğazda gayet memnun kaldım ama levrek avı gibi açık havada ve çok sert havalarda bide tulumla giyerseniz tek başınıza işinize yaramaz en güzeli kot içine giyip ondan sonra tulum giymek.
    Çok pahalı bir şey almanıza gerek yok. Orta karar bir içlik işinizi hayli hayli görür.

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Yün olanlar eğer terleseniz ıslanır ve rahatsız eder.
    Bacağınızı saran sentetik içliklerde ise kaşındırma ıslanma gibi şeyler olmaz. Teri alıp içlikle tulum arasına atar. Termoform olabileceği gibi termal etiketli herhangi bir ürün de olur. Asıl mantık kadın çorabı gibi vücudu sarması, yapışmasıdır.
    Eğer hareket etmeden sabit duracaksanız yün daha iyi olabilir.
    Naylon vb tulumların içinde tek başına yaemez, üstüne pantalon da giymek gerekir.
    Neopren tulumlar için tek başına içlik yeterli olur

10. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Başaldık yine ısınma işlerine :) Levrek zamanı geldi demektir. :)) Her türlü hazırlığım var :)

11. oktay16

oktay16 Moderatör

Geçen sene sabahın beşinde irfan abi ve farukla ketenderede bir atçek maceramız var, gözümün önüne geldi bir anda, deniz kudurmuş biz belimize kadar suyun içinde levrek kovalıyoruz. Allah akıl fikir versin bize.:)