Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TEŞEKKÜRLER 2013 BİZE GÜZEL AVLAR KATTIĞIN İÇİN..

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında İrfan tarafından paylaşıldı.

1. İrfan

İrfan Moderatör

Sevgili dostlar,

İşlerden güçlerden fırsat buldukça ki bulamasamda beni balığa gitmekten hiç bi güç alıkoyamaz.bu konuda çook katıyım.:Diç işleri dahil.:Dbahanemiz aynı balıkçılıktan başka neyimiz var.kahve yok içki yok kumar karı kız yok.:Deee ALLAHTAN belanızımı istiyorsunuz.deymeyin bu keyfimize yoksa huzurunuz kaçar.:D

Evet sevgili hobidaşlarım başta Levrek olmak üzer, Lüfer ve taş balıklarından karagöz.Minekop kırlangıç.vs..güzel avlar yapma fırsatı buldum çook şükür.Levrekleri genelde uzun olta ile aldım.kulandığım yemler arasında en verim aldığım yem.gelinçik kayabalığı ve istarvitlede tutma şansım oldu.arada tekelerinde hakını yememek lazım.

Lüferleri ise yine uzun olta kulanarak sezon başında canlı zargana bol olduğu için mecburen balıkta nazlı olduğu için canlıyla..ilerleyen zamanda balığın bolaşması ve zargananın azalması ile mecburen filetoya ve rapala arkasına döndük.

Dostalarım arada ilginç şekilde kaçırdıklarım var.balığı oltaya aldıktan sonra büyük uğraşlarla kepçeye kadar aldıktan sonra kaldırırken kepçenin sapının kırılmasıyla kaçırdıklarım.hatrı sayılır güzel balıklkar var.:Dama hiç üzülmedim kendi öz irademle saldığım çookta balık var.bilen bilir.buda bana ayrı mutluluk veriyor.

Fileto ile lüfere bakarken oltama zaman,zaman güzel kırlangıçlar geldi.bu sene bu güzel balıkta bir boluk his ettim.maşallah umarım böyle devam eder.

Hani derizya hangi balık güzel.bütün balıklar MEVSİMİNDE güzel.mırmır balığı bu mevsimde çook ama çook güzel ve yağlı.tavsiye ederim.abim ve sevgili canım arkadaşım Fatih ile narlıda iki köstekli takım kulanarak yem gümüş olmak kaydı ile çook güzel bir ava imza atık.

Bu avlarımın bazılarında yanımda olan sevgili Serkan KUŞPINAR ve Ayhan ÇİMCIK abilerimin katkıları çook fazla huzurunuzda kendilerine sonzuz teşekkürler.

Daha güzel avların sizlerede kısmet olması dileklerimle cümleten rastgelsin.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Maşallah diyelim göz değmesin :p

Avlarını biliyor ve siteye koymadığın için kızıyordum sana :D Onun için ilk tebrik benden olsun.

Senin balık avına ayırdığın zamanı ve harcadığın emekleri iyi bilen biriyim. Onun için fazlası ile hakkediyorsun bu avları ;)

Senin yanından hiç boş dönmedim, kısmetin hep açık olsun. :)

2014 Yılında da RASTGELE...

4. caberia

caberia Aktif Üye

ibraamda geldiya son anda tartıyaa hey maşallah :p abi senin livarda kesin delik var çıktıkça çıkıyo balıklar her daim rastgelsin hıdır emmiii ! :harika::harika::harika:

5. Ümit

Ümit Aktif Üye

Tebrik ederim Kaptan, 2013 senin için gerçekten güzel geçmiş, imrendim doğrusu :), herzaman bereketli avların olsun inşallah...

6. ishak BALLICA

ishak BALLICA Aktif Üye

Sevgili İrfan kardeşim, bereketin daim olsun...

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler İrfan
    Bol çeşitli güzel balıklar yakalamışsın 2013 te..
    Dilerim 2014 te aynı güzellikle geçer
    Her zaman rast gelsin

8. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

Ağam bende siteye koymadığına gücenenlerdenim :)
    sen bende çook emeği geçenlerden birisisin çok başını ağrıttım :) çok dırdır ettim :) hıdır emmi beni affet :)
    delik livarın sırrını da söyle tamam daha bişey istemem :)

9. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Sayfayı aşağı doğru kaydırdıkça gözlerim açıldı. Canım balık çekti. Oldukça bereketli bir yıl geçmiş dilerim 2014 de en az bu kadar bereketli geçer. Keyifli avlar.

10. turankrt

turankrt Yeni Üye

Tebrikler gerçekten çok güzel bir paylaşım.Sizin için bereketli bir sezon olmuş Allah devamını getirsin bize de rasgelsin.Rasgele...

11. sercanbri

sercanbri Yeni Üye

Abi oyuncak mı bunlar :) nerde çıkıo balıklar bi okadar balığa gidiyoruz tamam acemiyiz daha öğrenecek çok şeyimiz varda arada bitanesi gelsinde bilelim ki bizde denizde balıklar var :)
    2014 te allah daha çok versin abi inşallah arada bizede uğrasın