Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEŞEKKÜRLER 2013 BİZE GÜZEL AVLAR KATTIĞIN İÇİN..

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ağam bende siteye koymadığına gücenenlerdenim :)
sen bende çook emeği geçenlerden birisisin çok başını ağrıttım :) çok dırdır ettim :) hıdır emmi beni affet :)
delik livarın sırrını da söyle tamam daha bişey istemem :)
Canım kardeşim Hızırım.sen yüreği büyük asil bi avcısın.karşılıklı bilgiler aldık.var ol.livarın sırı ava denize saygı.şimdilik bu kadar.dahasını baş başa inşallah.selametle.:)

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sayfayı aşağı doğru kaydırdıkça gözlerim açıldı. Canım balık çekti. Oldukça bereketli bir yıl geçmiş dilerim 2014 de en az bu kadar bereketli geçer. Keyifli avlar.
Teşekkürler beğenmenize sevindim.eksik olmayın..

Tebrikler gerçekten çok güzel bir paylaşım.Sizin için bereketli bir sezon olmuş Allah devamını getirsin bize de rasgelsin.Rasgele...
Teşekkürler eksik olmayın.iyi temeni ve dilekleriniz için.

Abi oyuncak mı bunlar :) nerde çıkıo balıklar bi okadar balığa gidiyoruz tamam acemiyiz daha öğrenecek çok şeyimiz varda arada bitanesi gelsinde bilelim ki bizde denizde balıklar var :)
2014 te allah daha çok versin abi inşallah arada bizede uğrasın
Kısmet kardeşim inşallah daha iyileri denk gelir sana.eksik olma cümlemize inşallah..teşekkürler..

dental

Yeni Üye
maşaallah.çok güzel görüntüler.yalnız kardeşim biz neden balık tutamadığımızı şimdi anlıyorum.kurutmuşsunuz denizi yav.1 aydır git gel balık yok.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tek kelimeyle muhteşem :) Tabi bunlar seçmece avlar abim, günlük normal saydığın avların yani buraya koymadıklarını da hesaba katarsak akıllara zarar bir avcısın vesselam ;)
Teşekkürler Mehmetçik.:D
Artık rüyamda bile balık tutuyorum o derece yani.:D

Hayırlısıyla gelde birazda beraber tutalım yerli kalamar.:D

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hepsi birbirinden güzel avlar, mevsimine göre balık yakalamanın zevkini, eğlencesini, sayende öğreniyorum, bu avların hepsini biliyorum bildiğim, burada göremediklerimde var. Geçtiğimiz sene nasıl bereketli geçtiyse bu senede oltandan balık eksik olmasın abim. Seviyorum seni.:harika:
Oktayım canım kardeşim arkadaşım yoldaşım.yakinen biliyorum ki seninde çook güzel avların var.maşallah.hep beraber sağlıkla canım kardeşim.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hay maşallah İrfan abi bunlar nedir böyle ya :) imreniyorum valla.
Devamını dilerim reis inşallah bizede nasip olur.
Furkancım sen çook yaman ve akılı bi avcısın bunu senden seziyorum.önünde çook güzel günler var inşallah..yürekten daha güzelerinin sana kısmet olmasını diliyorum..selamlar kardeşim..

Cevat Göven

Daimi Üye
Adı
cevat göven
irfan çok güzel avlar yapmışsın,imrenmemek elde değil,güzel avlarının devamını dilerim

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Ellerinize kollarınıza sağlık güzel avlar olmuş gerçekten tebrik ederim....