Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

testere balığı

karam

Üye
Adı
bülent KARAKAYA
arkadaşlar bu balık burda varmi bilmiyorum ama ben paylaşmak istedim sizlerle trakyada bütün barajlara bulaştirildi TESTERE diyoruz biz avı çok sevkli ve eti de harikadır üst derisi alinip yenir eti de beyazdir avı sahte meps le olur 2 veya 3 numara fark etmez ağzi büyük olduğundan kolaylıkla alır sahteyi ve çok saldirkandir hemen atlar kaşiğa :) ikinci avciliği solucanı çok sever 2 li veya 3 lü dip yaparsananiz çok güzel vuruş yapar yeme benim yazacakalrim bu kadar saygilar herkeze .. not bu balıklar bu gün 1 saatte yakalandı ben buraya koymayı uygun gördüm yönetici arkadaşlar da ne düşünür bilmiyorum :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Teşekkürler Bülent

ykbilen

Daimi Üye
Adı
SERDAR BİLEN
Teşekkürler bülent abi, babaeskiye gittikçe yakalıyorum barajlarda.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tatlı su levreği de denebilir yerel adı testere sanırım çok yakşıklı balık eti de avıda bi başka güzellik silikon ve normal simli çapari ile de avı yapılabilir bülent bey

karam

Üye
Adı
bülent KARAKAYA
tatlı su levreği de denebilir yerel adı testere sanırım çok yakşıklı balık eti de avıda bi başka güzellik silikon ve normal simli çapari ile de avı yapılabilir bülent bey
selam şeref bey evet burda da tatlı su levreği deniyor ama karişiklik olmasin diye yerel adini yazdim katkin için sağol saygilar :)

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Paylaşım için teşekkürler Bülent abi, benim gibi tatlı su avcılığına yabancı olanlar için güzel bilgi....:)

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Harika bir av olmuş.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun