Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tırıvılar Paramparça...

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında stamfold06 tarafından paylaşıldı.

1. stamfold06

stamfold06 Üye

Selam Balıksevdam dostları.Eve girer girmez bilgisayarın başına oturdum ve mutluluğumu siz değerli balık dostlarıyla paylaşmak istedim.Asıl amacım ırmak kenarında gezintiye çıkmak ve etrafı kontrol etmekti ama daha sonra oltamı da alarak tatlı su kefali için at çek yaparak ırmak boyu ilerlemeye başladım.Bir noktaya geldiğimde suda misinalar görmeye başladım, takip ettiğim de yaklaşık 10-15 adet tırıvırı ile karşılaştım.Adam boylu boyunca serpiştirmiş ve ağaçların arasına kasnakları saklamış veya sakladığını sanmış.:rolleyes: Şu an Özel Harekatta görev yaptığım için asayiş görevim yok ve bu tür olaylara ve şahıslara maalesef müdahale edemiyorum şikayetten başka.Tabi kendime göre formülüm hazır.Hepsini çektim sudan 3 tanesinde birer tane kefal hemen aldım makası tırıvırıyı balığa zarar gelmeyecek şekilde bir güzel parçaladım ve balıkları suya saldım sonra diğerlerini parçaladım ve orada bıraktım gelsin görsün diye:) Daha sonra mutlu ve huzurlu bir şekilde evimin yolunu tuttum...Herkese rastgele...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsak

İsak Aktif Üye

Ellerine sağlık

4. can

can Üye

5. kaan17

kaan17 Yeni Üye

elleriniz dert görmesin çok iyi yapmışsınız

6. Çağatay Yılmaz

Çağatay Yılmaz Aktif Üye

Bu zımbırtıyı hala ne cesaretle satıyorlar, satanlara niye müsade edilir, anlayan varsa beri gelsin.

Tebrik ederim Ali bey, çok güzel bir şey yapmışsınız.

7. stamfold06

stamfold06 Üye

Sorun uygulamadan kaynaklanıyor maalesef çağatay abi.Kendim de bu işi yapıyorum ama ne yazık ki kontrol denetim az.Çok olsa da pek birşey değişmiyor zaten pek bir caydırıcı ceza yok.Sadece kullanan değil satan da aynı.Köşe bucak bile değil il merkezde herhangi bir malzemeciye girip soruyorum tezgahtan çıkarıp veriyor korku hiç yok.Benim yakaladığım adama versin bakalım bir kaç milyar ceza veya kısa hapis bakalım bir daha oluyor mu.O zaman dünyü kadar olay evrak arasında hiç üşenmem günde elli defa devriye atarım oraya binerim tepelerine ama ne fayda.Ben işlem yapıp yolluyorum iki saat sonra geliyor sırıta sırıta sonra ben kötü oluyorum.Aslında yarama bastın abi :)

8. mrshadow

mrshadow Aktif Üye

Ellerin dert görmesin...

9. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

allah makasına zeval vermesin abi :D

10. babuna61

babuna61 Aktif Üye

Eline sağlık

11. shimano

shimano Daimi Üye

eline sağlık