Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TOPLAMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM TAKIM SİZCE NASIL

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında YEKTA tarafından paylaşıldı.

1. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

http://www.hedefbalik.com/SAVAGEAR-MP-PRO-9-20-60-GR_48034.html#2 fiyatı 120 lira

http://www.hedefbalik.com/SAVAGEAR-MP-PRO-8-240-CM-15-50-GR_48025.html#2 fiyatı 109 lira

makine ise

http://www.hedefbalik.com/D-A-M-1135-530-QUICK-SLR-SPIN-530-FD-OLTA-MAKiNASI_9711.html#0 fiyatı 61 lira

şimdi ben bu karadan balıkçılığı pek anlamam o yüzden size soruyorum(hedef balık zamanına göre lüfer,levrek,çapariye gittiğimdede eğer yanımda ufaklıklardan biri olursa oyalanması için eline tutuşturucam ) boyum 1,70 sizce bu takım nasıl olur.yok kardeşim sen böyle takım yapma şu takımı yap derseniz onada açığım.kalite/fiyat orantılaması nasıl .marka fanatikliği yapmadan samimi görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkür eder rast gele derim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. terotti

terotti Üye

ilk spin takımımı gecen hafta aldım ama 1 haftam araştırma ile geçti herşey tamam kesinlikle satıcının yönlendirmesine gelmem kardeşim istedigimi alırım çıkarım derken magazadaki müşteri bir agbi beni okuma kamışa yönlendirdi ve iyikide yapmış dedim. yazıları okudugun dada zaten göreceksin okuma tutkusu yersiz değilmiş adamlar prof yapıyor ama benim gibi bir çaylak bile kullanıyor ve ucuza alabiliyor. motor için birşey diyemem henüz ryobı marka aldım ve daha balıkla kavuşma şansım olmadığından bir şey deme şansım yok. dam markada çokca olumlu olarak yazılmış durumda

4. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

teşekkürler evvet varmı görüşü tavsiyesi olan

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

kamışlar güzel şunu belirtmek isterim ki hiç bir zaman bir kamış ile kalamayacaksınız en mıkır avcı ben sayılırım :) gözlemlediğim ama bi baktım da bende 4 adet kamış eskitmiş görünüyorum spin avı daha çok kendi deneyim ve tercihlerinize bağlı olarak değişir ve kullanacağınız ortalama yem ağırlığınız ile kamış atar değeri değişiklik gösterir boyunuz 1,70 ise en kısa 2,70 kamış edinin derim kıyıdan avlanacak iseniz çapari yada yemli takımlarda da kullanacak iseniz kurşunda etken olacaktır predatör 20 50 iyi bir seçim olur doğrusu yada shimano nun shore jig kamışlarına bakınabilirsiniz önce hedefinizi biraz daraltın daha kesin tecrübeler ekleyelim
    makina için ise dam markadan uzak durun derim okuma yada shimano iyi seçimler arasında olur

6. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

arkadaşlar ilgi alakanıza teşekkürler

okuma v system 2,70 10/40 gr ve shımano exage 3000 SFC ikilisini 220 liraya 9 taksitle alarak işi bağladım

Ekli Dosyalar:

7. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

hayırlı olsun kısmetiniz açık olsun

8. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

eyvallah babacan hepimizin kısmeti açık olsun her daim

9. terotti

terotti Üye

Hayırlı olsun. Bol bereketli avların olsun.

10. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

:cool: heppimize keyifli avlar olsun inşallah

11. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Yekta bey takımınız güzel hayırlısı olsun bu işin sonu, ucu bucağı yok, insanoglunda sürekli yenilenme istegi vardır ve üreticiler bunu bildiklerinden dolayı devamlı surette ar-ge yaparak tüketicilere yeni ürünler sunarlar,
    Bu sizin son takımınız asla olmaz, her iyinin muhakkak daha bir iyisi vardır. Yoksa bile en kısa sürede çıkar, ağabey takım tamamda şimdi sıra geldi sahteye işte en tehlikelisi bu, yeşili, kırmızısı, moru, alı, su altı, orta su, su üstü ana merkezden hoplayanı, titriyeni vs,vs derken binlerce sahte var.
    Tavsiyem sitede geçmiş dönemlerde av yapan arkadaşların kullandıkları sahtelerle ilgili olarak bilgi dagarcıgınızı genişletip bunlar içerisinden karar vereceginiz 2 veya 3 adet sahte edinmeniz, daha sonra WTD tekniğini ögrenmeniz akabinde uygulamaya geçmeniz olacaktır yılmak bıkmak yok avcı 40 gün taban eti bir gün av eti yer der büyüklerimiz ama benim dilegim her avda av eti yemeniz olacaktır.

Hele 2 kg civarı bir levrek yakalarsanız o adrenalinin tarifi imkansız ama burada da kaçma kaçırma söz konusu olacak bu defa kalama ayarı nedir, nasıl yapılır devreye girecektir. Hep beraber öğrenecegiz dedigim gibi sonu yok hayırlısı olsun rastgele diyorum.