Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Topuk yaylası

fenerli

Aktif Üye
Adı
Cüneyt yetgin
Arkadaşlar işim gereği 1 hafta düzce topuk yaylasında olucam acaba orada av yapanınız varmı ne çıkar ne yem kullanılır :harika::D

bedri

Aktif Üye
Adı
Bedri Haymana
Toprak solucanı ile avlamabilirsin,dana burnu çok iyi iş görüyor fakat bulunamıyor.rasgele.

bedri

Aktif Üye
Adı
Bedri Haymana
Cüneyt kardeşim, ben 7 yıl önce gitmiştim bir daha kısmet olmadı o zamanlar çok sazan çıkıyordu birde buranın tabiriyle ot balığı derler büyük pullu balık çıkıyordu ama sazan'lar harikaydı yem olarak toprak solucanı,pişmiş mısır kullandık solucandan daha verim aldık.birde 30 km ileride Bolu'ya girmeden Gölköy var oradada sazan,bıyıklı çıkıyor.denemede fayda var,rasgele.

Vedat Abayoğlu

Daimi Üye
Adı
Vedat Abayoğlu
Kan Grubu
A Rh Negatif
Cüneyt kardeşim, ben 7 yıl önce gitmiştim bir daha kısmet olmadı o zamanlar çok sazan çıkıyordu birde buranın tabiriyle ot balığı derler büyük pullu balık çıkıyordu ama sazan'lar harikaydı yem olarak toprak solucanı,pişmiş mısır kullandık solucandan daha verim aldık.birde 30 km ileride Bolu'ya girmeden Gölköy var oradada sazan,bıyıklı çıkıyor.denemede fayda var,rasgele.
Gölköyden son zamanlarda çok büyük ve çok sazan aldılar,haberiniz ola.
Sevgiler

bedri

Aktif Üye
Adı
Bedri Haymana
doğrudur 2 hafta önce arkadaşlar gittiler sağanak yağmur başlamış tuttukları balıkların heyecanından ıslandıklarını dahi anlamamışlar.