Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tossun Paşa 8

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Levrekspinner tarafından paylaşıldı.

1. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Değerli forum üyeleri levrek peşinde süren sevdamız mevsim dinlemeden devam ediyor ve beklediğimiz yağmurlar gecikmeli olsa da başladı bununla birlikte de levrek avına bereket geldi.

Koray kardeşim ile yağmurlu bir havada balık sevdalıları dışında herkesin uyuduğu ve sabahları gerçekten serin olan havada evlerinde güzelce uyuduğu vakitte yola koyulduk.

Meraya vardık hava açana kadar tık yok. Havanın açması ile grup grup paşalar suda karartılar halinde merada dolaşıyorlar muhteşem bir görüntü ve çok geçmeden aksiyon başladı. Yakalananlar kaçanlar ve salıverilenlerle unutulmaz bir av daha gerçekleştirdik.

Kullandığım ekipmanlarında içinde yer aldığı göselllerle ve videolarla yaşadığımız atmosferi yansıtan müziği ile sizin için birde video klip hazırladım. Keyifli seyirler diler daha güzellerinin sizlere rastgelmesini temenni ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=l7CpOQMLHUU&feature=youtu.be

cruel-24, Horozbina, Hamdi ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. B@ND!T

B@ND!T Aktif Üye

Helalin var hocam. Eline yüreğine sağlık. Koray'a selamlar. Sanırım yeni makinanla aldın bunları. Memnun musun makinadan?

4. Dündar

Dündar Daimi Üye

Tebrikler Selçuk güzel paşalar , devamına rast gele.
    Video'yu merak ettim dns değiştirmem gerekiyor.

5. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Teşekkürler Murat makine harika tavsiyelerin için ayrıca teşekkürler. Misina klavuzu biraz ağırlaştı bugün makine çok yavaş sarımda takılma felan yaptı baktım klavuz yada yüzük neyse artık o arada dönmediği için yapıyor evde söküp yağladım şimdi sıkıntı yok gibi gözüküyor sende böyle bir problem oldu mu ?

6. bulent45

bulent45 Üye

hey maşallah ekrana sığmıyor fotoğraf :) tebrik ederim

7. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Teşekkürler Dündar bey daha güzelleri sizlere rastgelsin.

Bende sanırım dns hep farklı unutmuşum sıkıntı olduğunu değiştirip izleyebilirsiniz.

Dündar bunu beğendi.
  8. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Teşekkürler :)

9. Dündar

Dündar Daimi Üye

Bu arada saldığınız balık için , duyarlılığınız için ayrıca teşekkür ederim gönülden kutlarım her ikinizi de daha güzelleri denk gelsin.

Levrekspinner bunu beğendi.
  10. B@ND!T

B@ND!T Aktif Üye

Yok Selçuk ben hiç o tarz bir sorun yaşamadım makinada. Gerçi doğru dürüst kullanma fırsatımda olmadı mekanlar uzak olduğu için, kutusunda yatıyor :) Klavuzdaki rulmanı porselen ile değiştirmek lazım. En sağlamı o. Son aldığım rulmanlar elime ulaşmayınca yenilerini sipariş etmedim bende. Allahtan satıcı insaflı çıktıda paramı iade etti :) Devamını bekliyoruz da inşallah beraber gideriz bir gün.

frenist bunu beğendi.
  11. Levrekspinner

Levrekspinner Aktif Üye

Aslında güzel dönüyordu ilk geldiğinde fakat kılıfını bulamamıştım geçen öyle koydum çantaya içinde kum varmış bulaşmış üfledim yıkadım ama yinede içine kaçmış biraz klavuzun sanırım ondan yaptı bugün güzelce temizleyip yağladım sorun yok gibi şuan.

İnşallah Tekirdağa gelipte uygun vaktin olduğunda mutlaka haber ver deniz gölet yaparız birşeyler. Klavuzun rulmanını değiştirmek istiyorum fakat bu konuda senden detaylı ilgi almam gerek pek anlamıyorum ben tam tutturmam lazım ölçüleri felan. Bilare konuşup sipariş veririm.