Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trakonya Sokması ve Zehirlenme

mctymn

Daimi Üye
Adı
Mecit Yaman
Merhaba arkadaşlar yaşim 21 kıbrısta askerim bu balikla yaklaşık 5 gün önce tanıstım hayatımın en acı verici olayiydi arkadaslarimla surekli carsida gezmekden sıkıldık bu hafta balık tutalım dedik malum ada oldugu icin denize yakınız herneyse magzeme yoktu 2 kanca 1 misine ayarladik kurşunu poşete tas balayarak yaptik elle sallayip attim atmamla trokonya nin gelmesi dakika surmedi guzel biseyede benziyordu hic gormemistim kancadan cikarmak icin sertce tutup sıktım baligi orta parmagimdan soktu elimde bi anda yanma basladi hemen askeri hastaneye gittim 2 igne 2 serum yedim ama acisi gecmedi suan 5. Gun elim sis ve parmagimda hafif morarma ortaya cikti sadece krem ve hap tedavisi goruyorum 3gun istirahat verdiler ve bu elle nobetteyim bu asamadan sonra elime nasil bi tedavi uygulicami bilmiyorum ve hicbir yerde sokuldukdan 3 5 gun sonraki sislik icin tedavi verilmemis yardimci olursaniz tesekkur ederim . Dikkat edin elinizi surekli yanan cakmagin ustunde tutmak gibi ciddi bir acisi var gorusmek uzere
geçmiş olsun. bende yaşadım.. elini sıcak suda bekletmeye çalış tek şifası yüksek ısı...
Trakonya ile tanışma.

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
20180212_021406.jpg 20180212_021413.jpg

Bu Trokonya değil dimi arkadaşlar ?

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aynen bu işte o canavar...;););)
Hakan bey bu bayaa iriymiş biz istanbul da bu kadar büyük çinokop bile bulamıyoruz şu an
Gerçekten bu trkonya mı ? gelincik mi?

Geçende bu boy 4-5 tane yakalayıp afiyetle yedim bide lezzetliydi ki namussuz, lokum gibi eti vardı bi kaç da mezgit yakalamıştım mezgitler bunun kadar lezzetli değildi. e elime batan hiç bişi olmadı

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Geçende bu boy 4-5 tane yakalayıp afiyetle yedim bide lezzetliydi ki namussuz, lokum gibi eti vardı bi kaç da mezgit yakalamıştım mezgitler bunun kadar lezzetli değildi. e elime batan hiç bişi olmadı
Kadir gecesi doğmuşsunuz belli ki.

angvil

Daimi Üye
Adı
ibrahim üzül

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Gelincik bu. Trakonya degil.

trakonya.jpg

Gözlere dikkat :)

angvil

Daimi Üye
Adı
ibrahim üzül