Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tral baligi teknigi

Hasanizmir

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
B Rh Negatif
;););););) bide balık olan bi yere gidebilsem

Hasanizmir

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
B Rh Negatif
tamam abi sagol .kimse bi şey yazmıyo bi şey ögrenemiyorum çogu yazıma cevap verilmedi

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
tamam abi sagol .kimse bi şey yazmıyo bi şey ögrenemiyorum çogu yazıma cevap verilmedi
Hasan duymuşluğum ,görmüşlüğüm ve yemişliğim var ama hiç Tral avlamadım. Bildiğim kadarıyla beyaz-açık renk-kırçıllı sahtelere hayır demiyen bir balık ama yavaş sahteyle kandıramazsın. Hızlı sarımda iyi aksiyon veren küçük sahteler denemeni öneririm. Tabi merada balık varsa.Bazen senin sorularına cevap gelmemesinin sebebi. Konu hakkında yeterli bilgimiz olmamasıdır. Yoksa her soruna elimizden geldiği kadar yazarız kardeşim. Bu arada ,sende biraz sabırlı olur, sürekli tür veya teknik değiştirmezsen. Daha başarılı olabilirsin. Bu hızla 3 gün sonra bıkarsın bu hobiden.Anlaştıkmı.?

kerem03

Aktif Üye
Adı
KEREM ÇETİNKAYA
Kan Grubu
A Rh Negatif
sadece apianın bi jig sahtesiyle ve sadece bir rengiyle yakalamışlığım var :) enteresan bişey, farklı zamanlarda ama aynı şeyle! tamamen tesadüfen. sahte sudayken başka bi yerde hareket oldu. aceleyle sarıp oraya atacam diye çok hızlı sardım ve balık öyle vurdu. sonra
çok sert ve hızlı vurdurarak sardım işe yaradı.çok tecrübem yok ama bu balıkla da böyle tanıştım :)