Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tulum Çizme de Kalite Polly Boot

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında sayitusta tarafından paylaşıldı.

1. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Arkadaşlar uzun zamandır tulum çizme almak istiyorum lakin bir türlü istediğim hafif dayanıklı bir tulum çizme bulamıyordum...Neredeyse bakmadığım site kalmadı en sonunda polyy boot a karar kıldım..Ürünü kendi sitesinden aldım arkadaşlar ürün beklediğimden kat kat iyi çıktı böyle bir ürünün hemde yerli olması bence çok büyük şans aklının ucunda tulum çizme almak geçen varsa alsın ...Arkadaşlar ürünü yazın alabalıkta turnada kullanabilirsiniz kışın ise levrek te birinci sınıf polar alt ve üst içlik kullanarak kışında kullanabilirsiniz...

Not :Resimde yok gözükmüyor belkide bendeki yeni model belden ayarlaması var kemer niyetine omuz kısmında boy ayarı var... son olarakta tulumun göhüs kısmının bittiği noktada ayar yeri var zayıf kilolu boy uzun kısa farketmez..Tabiki sahteleri veya cep teleofonunu vb koyacak göhsünde cebi daha ne olsun...Ben 41 numara giyorum tam güzel denk geldi yani 41 giyorsanız 41 çok iyi denk gelir öyle bir numara büyük alim e gerek yok....

Arkadaşlar umarım bu konuda size yardımcı olmuşumdur..Sonuçta hiçbirimizz İstanbul İzmir gibi alışveriş in merkezlerinde oturamıyoruz bazı ürünleri görmeden sadece resimlerine bakarak alıyoruz..
    Polly Boot

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Mayıs 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. paramedicselcuk

paramedicselcuk Aktif Üye

Hayırlı olsun fiyati nedir hocam ? Onu vede site linkini yollarsan iz sevinirim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Dündar

Dündar Daimi Üye

Hayırlı olsun.
    Bende Polly Boot kullanıyorum yalnız çizmesini , tulumunu değil.
    Oldukça rahat ve kullanışlı.

5. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Teşekkürler sayitusta. Avcılık dışında kanalizasyon işlerinde de kullanılıyormuş.
    Çok işime yarayacak. :D

alisami ve frenist bunu beğendi.
  6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güle güle kullan
    Sıcak-soğuk izolasyon diyor özelliklerinde.
    Nylon tulumda nasıl sağladılar acaba bu özellikleri?

7. hayalet avcısı

hayalet avcısı Aktif Üye

gülegüle kullan,ben silivriden 250 tl ye fladen neoperen tulum çizme aldım 3 taksitle hala son taksiti duruyor internet satış fiyatı 370 lerde, silivride başka av bayiilerindede başkaca markaların neoperenleride aşağı yukarı aynı bence etraflıca av bayiilerini gezmekte fayda var elden ve netten fiyat farkediyor

8. sayitusta

sayitusta Aktif Üye

Polly Boot
    Link yukarda 165 tl kargo içinde kıytırık pvc inşatcılar için olanı piyasada 80 tl birde o kadar ağır...Valla naylon malzeme degil taslan dedikleri yeni nesil bir ürün...Arkadaşlar ben bir ürünü kırkkere inceler alırım almadan fabrika yetkilisi ile görüştüm sonuçta süpriz yaşamak istemedim..Ben hafif dayanıklı ve hareketlerimi kısıtlamayacak birşey istiyorum dedim..Onlar bu senin aradığın ürün dediler...Sağolsunlar on numara kutusunda yanında çizmeler için silikon keçede göndermişler...Ben açıkçası bu kadar iyi birşey beklemiyordum....Nomal avcı kıyafeti kadarda şık...İnanın üzerinde polly değil de shımano daiwa dam yazsa en az 300 tl eder...Neoplanlar bu para diyecekseniz ama neoplan çok agır ve hantal....Dediğim gibi kışın içine polar içlik giyin neoplana elinizi sürmezsiniz..

Not :Resimde yok gözükmüyor belkide bendeki yeni model belden ayarlaması var kemer niyetine omuz kısmında boy ayarı var... son olarakta tulumun göhüs kısmının bittiği noktada ayar yeri var zayıf kilolu boy uzun kısa farketmez..Tabiki sahteleri veya cep teleofonunu vb koyacak göhsünde cebi daha ne olsun...Ben 41 numara giyorum tam güzel denk geldi yani 41 giyorsanız 41 çok iyi denk gelir öyle bir numara büyük alim e gerek yok....

9. ünsal koptur

ünsal koptur Üye

güzel paylaşım kafama yattı neopren düşünüyordum ama gördümki aşırı agır bu hafif gibi

10. Allochthonous

Allochthonous Aktif Üye

valla tam aradığım bir ürün. Şu an için geç oldu ama kışa bu ürüne ihtiyacım olacak.
    Bu arada ebatları nasıl her bedene olur mu ? Terletme yapıyor mu ?

11. eylmz

eylmz Daimi Üye

dündar hocam bende çizmesini almayı düşünüyorum sen hangisini kullanıyorsun yaz kış olayı nasıl oluyor birden farklı serileri var linkini atarsn sevinirim

tulumun çizmesi taban olarak pek kulanışlı mı yaz ve kış için sormak istedim