Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aranıyor Tulum çizme

Konu, 'Aranıyor' kısmında msa tarafından paylaşıldı.

1. msa

msa Aktif Üye

Herkese merhaba abilerim, kardeşlerim. Tulum Çizme arıyorum; Polly bot un Orion diye bir modeli var. Taslan diye bir malzemeden yapılmış. Tam olarak ne olduğunu bulamadım. Bilen var mı aramızda acaba. Fiyatı 150 tl civarında. 1/3 fiyatına ise gezer in tulumları var işimi görecek. Ne yapsam bilemedim, görüşlerimizi bekliyorum...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mserler

mserler Aktif Üye

Hazırolta.com da protacle 5 mm neopren tulum var şuan indirimde bi bakın isterseniz.

msa bunu beğendi.
  4. cihsib

cihsib Aktif Üye

kardeşim merhaba. dediğin gezer tulumlar çok çok iyi 2 senedir kullanıyorum banamısın demedi. fiyatı yerine göre değişiyor. istoçtan 35 TL ye almıştım. fiyatına göre inanılmaz. bundan önce 225 TL ye aldığım shimano nun tulumu vardı. 1 senede tırtladı. yama yaptırıyosun başka yerinden su alıyo. ama 2 senedir 35 TL lik Gezer tulum bir damla su almadı. :D bi de ben hor kullanırım. mesela avdan gelirim. tatlı suyla falan yıkamam öyle kumlu kalır bir dahaki ava kadar. belkide bana öylesi denk geldi sen alırsın ertesi güne patlar onu bilemem. :D ama gezer tulum 35 TL lik fiyatıyla kesinlikle tavsiyemdir. :harika:

msa bunu beğendi.
  5. cihsib

cihsib Aktif Üye

gerçi sen bursadasın. ama orada da vardır. bulursun yani.

6. msa

msa Aktif Üye

şimdi baktım, çok güzel indirim yapmışlar ama numarası uymadı maalesef, teşekkür ederim...

7. msa

msa Aktif Üye

tavsiye için teşekkür ederim, önceki yıllarda yağmurluklarını kullanmıştım, dayanıklı ürünleri var gerçekten. sanırım gezer alacağım, içine de bir termal/içlik vs. hallederim gibi geliyor :harika:

8. hdfhdf

hdfhdf Aktif Üye

yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gayet güzel ileriki zamanlarda sorun çıkarmı bilmiyorum ama rahat.

msa bunu beğendi.
  9. Sahil33

Sahil33 Aktif Üye

hocam benim de size bir tavsiyem olsun gezer rin kiyle kalıteli yi giyip dedeyiniz . arasında ki farkı göreceksiniz .. tabi buda bir buççe meselesi aslında ?buda guzel içerisin de tamırat mezemeside mevcut .. Polly bot ta guzel ama fıyat konusun da biraz yuksek ama remixon nu ben geçen sene 65 tl aldım ve guzeldi
    Remixon pvc tulum çizme

msa bunu beğendi.
  10. msa

msa Aktif Üye

Tavsiye için teşekkür ediyorum, bugün gezer için siparişi verdim. Deneyip görecez bakalım...