Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

.. Türk işi Japon işi bu avı yapan iki kişi :) ..

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Fatih Koç tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

yama ya şiiii himahoooo... diyordu akşam telefonda kelimelerin sonunu uzata uzata Ali :)

Anlaşıldı sabah balığa gitmek istiyor arkadaşım.. Diye düşünerek yattım uyudum. 04:45 ve 05:00 a kurulu iki alarmada kalkamadım sıcak yataktan bugünde akşam suyu yaparım amaaannnn diyerek atıverdim kendimi uykunun kollarına..

Hergün sabah 7 de başlayan çocukların bakıcıya, okula bırakılması işlerinden sonra akşam evde yaptığım silikon düzenekleriyle denemeler yapmaya avlağa doğru uzandım hafiften..
    Arkadaşım Alinin sabah suyunda gideceğini biliyordum balık olursa olur olmazsada laflarız biraz tost yer çay içeriz düşüncesiyle gittim gördümki koskoca lüfer, kofana yatağı avlakta kimsecikler yok...
    Allah Allaaahh bu hiçte hayra alamet değil..

Yazık değil mi boşa yatırıyonuz orada onca kofileri ama diye hayıflanarak Aliyi aradım..
    Arkadaşım sabah suyuna çıkmış yola ama yolda motorsikleti arızalanmış ve onca yolu motoru ittirerek ve tahminimce de söverek şansına geri dönüş yoluna geçmiş :)
    Hımmm anlaşıldı bugünde iş başa düştü dostlar :D

Bikaç silikon aldım çantama, ufaklarından da 4-5 sahte yem.. birde gagasını kesmek suretiyle modifiye ettiğim savagear 4 play herring sahtemi..

Haydi cam gibi sulara bakalım.. Merhaba deniz.. merhaba güneş.. merhaba mis gibi hava merhabaa..
    Ve merhaba yavru balıklar merhaba vatos kardeşşşşşş.. de get..!!!!!! mendebur şey seniii... Aha ürperdim şimdi sabah sabah selamün kavlen :) dağlara taşlara aman diyeyim :D

Merhaba oltam , makinam, sahte yemim, misinam..
    Merhaba aksiyon.. cırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...!!!!!
    Merhaba kaloma.. Bi bakıyım aaaa merhaba lüfer :D sen gel hele az şöyle lüfer kardeş... diyerek aldım bu arkadaşı günün en olmadık saatinde ve en olmadık sahtesiyle.. ve en olmadık merhabalarla..

şimdi siz sevgili dostlarıma da bir merhaba ve buyrun;
    26 aralık günü aldığım lüfer ve videosu

Gelelim bugünümüze;
    Dün akşamdan bu sabah için sözleştik Aliyle ve o benden biraz önce varmış avlağa, hava kapalı deniz dümdüz..

Nerede hareket orada bereket düşüncesiyle suyu az karıştırmak lazım deyip salladık sahtelerimizi suya..

Denizde en ufak bir çalkantı dahi olmaması bizim aksiyondan nevri dönmüş sahtelerimizi taa uzaklardan misafirlere hedef gösteriyordu kanımca..

Ki nitekim öylede oldugu çok geçmeden anlaşıldı..
    İlk vuruş.. ilk sorti.. ilk şapırtı.. Allahım sanki ilk kez tutuyorum ben bu balığı ne zevk yahuuuuuu offffffffff..
    vee kaçtıııııı bir önceki günün kahramanı prologic Savagear 4play Herring sahtemin kuyruk kısmının biraz etlice olmasından galiba lüfer tam dalamadı.. Tasmalamam netice vermedi maalesef..
    tekrar dene Fatih..
    Hadi Ali ooooooo ne saldırdı yaa süperr .. Aldıııııımmmmmmmmmmm..!!!!
    harikasın kardeşim sen..
    Derken cırtttttt oda kaçtı :D

Anaaaaa sinir olmaya başlıyorum ama haa..
    Kızdırmayın beni gel bakayım efsanem buraya hadi kuzum alda gel emi..
    Ye onları parçala... aksiyonun kralını yapta görsünler lüfer nasıl yakalanır hadi canım benim..
    ve hatta ayının eniğini boğduğu gibi boğ onu koçum..
    yaparsın sen hadi..
    diyerek bi öpüp yolladım sahtemi suya....

Kulağına fısıldadıklarım işe yaramış olmalı güzel bir saldırı birdaha..
    Birdahaaaaaaaa ve aldımmmmmm..
    Zor oldu ama kıyılattımda arkadaşlar günün ilk kofisi artık ellerimde..

Aradan 5 dk geçti geçmedi Alinin samy e müthiş ötesi bir saldırı daha offffff..
    Deli bu balıklar yaa..
    Harbiden yok böyle canlı canlı, birebir bi mücadele..
    Takipi ve saldırıyı bitirenler Aliyle benim aramdan geçiyorlar resmen..
    Ve Alide sıra Stradic SFC ne güçlü öyle nefes bile aldırmadan getiriyor helalll Shimanoya, yapmış adamlar kardeşimmm..

Ve Alinin balıkta o güzel mücadelesini bize izlettirerekten kenarda locada yerini alıyor arkadaşlar..

Ali resmen show yapıyor bugün hani yabancı sitelerde sahteye saldırı olurda adamlar tutmamak için uğraşır ve sahtelerini kaçırırlar ya bizim Alide öyle :)
    Aldığı keyif müthiş..
    Benimde ağzım kulaklarımda operasyon bitmek üzere bugünlük..

Hadi çay içelim diyorum Aliye ''en tatlı yerinde keselim bugünde avı varmısın..?''
    Gani gönüllü arkadaşım hiç hayır demiyor ve o en tatlı, en keskin anda bırakıveriyoruz avı ..
    Yarın devam ederiz diye konuşarak evden getirdiğim meşhur balımla şerbetlenmiş ekmekleri ve simitleri termos çayıyla yiyor bu güzel güne şükrediyoruz arkadaşlar..
    Mata aimashoo, O-karada ni ki o tsukete. :D

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsak

İsak Aktif Üye

Şimdi olacak rapormu bu tam mesai saatinin bitmesine yakın.
    Evden geçip oltalarımı alıp havaalanına gideceğim nerdeyse :)
    Tebrikler ... rapor avdan daha güzel (en azından bizim için)

4. HAWG

HAWG Üye

Ne diyim ne diyim ben bu güzel ava yahu abim yaaaa.
    Raporda her zaman ki gibi güzel olmuş.Hani derler ya tadından yenmez diye,işte bu av da o kelimeleri ve cümleleri aratmadı.Tabi sabah gelirken yanında getirdiğin ballı ekmeğin de öyle.Çay-ekmek,muhabbet ve avı dediğin gibi en keskin virajında bırakmış olmamız da bu avı taçlandırmamızın keyfine keyif kattı.:harika:
    Birlikte yaptığımız av esnasında suyun durumuna,havanın değişkenliğine,rüzgarın durumuna yaptığımız yorumlar meyvesini bir kez daha verdi.Ayrıca keyifte verdi.Güzel bir sabah,deniz kokusu ve ellerimize balıkla birlikte bulaşmış Akdeniz kokusu.Daha ne olsun.:)

5. hunter

hunter Daimi Üye

Fatih'cim sen bu işi biliyorsun,çıtayı her gün yükseltiyorsun maşallah. :)

Lüfer eritti içimi adeta,bir anda mangalda ve anason kokulu hayale daldım,ne dersin,güzel ikili olurlarmı? :D
    Selamlar kardeşim.

6. mahmutignak

mahmutignak Aktif Üye

Bereketli avlarınızın devamını dilerim.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun

7. magnificent

magnificent Aktif Üye

Abi sen neden durmadan bu balıkları yakalıyorsun ?

8. mrtsezal

mrtsezal Aktif Üye

fatih abı artık alıştım valla senın kofana -lüfer raporlarına...hemen tarıhıne bakıyorum:) herzamankı gibi süper rapor ve süper lüferler...afiyet olsun :) mangalda güzel giderrr

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Fatih
    Spin keyifli, lüfer, kofana avı hepsinden keyifli.
    Avı en güzel yerinde kesip dayanıklılık testinden geçtiniz.
    Bu sayede belki birkaç tanesi yola devameder de Akın Kaptan'a uğrarlar belki :)

Bu arada bir şeyi merak ettim.
    Merada taş hırsızlığı mı var?
    Koca kayayı zincirle bağlanmış olarak gördüm de. :D

10. sadi

sadi Aktif Üye

Harikasın Fatih Abi :)
    Rapordaki yorumun , videolarınla hem gönlümüzü hem gözümüze hitab eden bu avın
    ve raporun için seni ve av partnerini tebrik ederim.Ellerinize sağlık abicim ;)
    Devamının daha bereketli ve zevki gecmesini dilerim :)

11. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

abi yine harika bir rapor yine harika bir görsel :D teşekkürler aramadığın için sağol :D