Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

turna avı ve inceleme

Konu, 'Göller, Barajlar, Akarsular ve Diğer Tatlısu Avlakları' kısmında GOKHAN AKSOY tarafından paylaşıldı.

1. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Merhaba arkadaslar bugun oglen turna avına gitmeye hemde yeni aldıgım malzemeri denemeye karar verdım oglen 12 de avlaga vardım vardıgım da adamın bırı kenara cadırını kurmus cayını koymus ve her yere barıkat atmıs canlı balık takmıs baya moralım bozuldu sofrana sofrana botu sısırıp suya gırdım ve ılk atısta lımıt ustu balık geldı ama nıyetım malzeme denemektı ve toplamda 32 adet turna yakalanmıs ve hepsı bırakılmıstı kullandıgım mısıne Berkley Trilene Sensation sakın almayın gam sorunu var hemde esnek balık vuruslarını hıssettırmıyor ve cabuk kopma yaptı makıne D.A.M Quick 2000 FD Özel Seri gercekten super makıne tank gıbı ınsana guven verıyor o paraya alınacak en ıyı makıne bence mısıne uyumu dıslılerın uyumu cok ıyı.sunu yem olarak RAPALA X-RAP SALTWATER 100MM GGH rengı super ıs yaptı Strike Pro Eg-033 F Alpha Minnow 115 Serisi Suni Yem C101 rengı ve ıma saske 105 nosu bugun en ıyı ıs yapan sahtelerdı. Son ustu botu tam kıyıya cektık barıkat atan adam botu nasıl yaptıysa kacırmıs asırı ruzgar vardı ırmagın ortasına kadar suruklenmıs ve barıkata takılıp orda kalms adam yardım ıstedı bende sırf barıkat attıgı ıcın yardım etmedım ve sessız sessız yanımızdan ayrıldı

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Gittiğin ırmakta hobi ve sportif balıkçılık dışında her türlü balıkçılık var eğer tahminim dogruysa.. :) bende sık sık ırmağa giderim ve her yer barikat ve ağ olur jandarmaya defalarca şikayet etmeme ragmen hic bisey yapılmaz maalesef..

4. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Ben genelde jandarmaya haber vermem kendim hallederim en son jandarmayi ararım resim çeker ağların sonra BİMER VE GENELKURMAY başkanlığına mail atarım sonra ortalık karışır

cihan drums, Erdembye ve M.Taha D. bunu beğendi.
  5. M.Taha D.

M.Taha D. Daimi Üye

Bi daha ki sefere bende deneyim bakalim nolacak..

6. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Çok iyi sonuç oluyor özellikle resim çek gönder

M.Taha D. bunu beğendi.
  7. cihan drums

cihan drums Aktif Üye

tebrik ederim hakketen çok iyi yöntem.. herkes bunu yapsa o modern haydutların cesareti kırılır, elleri kuruyasıcalar..

GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Gökhan
    Ortam bozuk olsa da balıkçılığın keyfini çıkarmışsın 35 balık yakalayıp salarak...

GOKHAN AKSOY bunu beğendi.
  9. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Teşekkürler abi evet bozuktu ama cezasını buldu botu Irmağın ortasında kaldı

o.tenekeci bunu beğendi.