Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Turna için çelik tel

cmhrcnr

Yeni Üye
Merhabalar, malzeme almak için av markete gittiğimde turna için kaşık aldım birde çelik tel istedim ancak ordaki arkadaş bana çelik telin kaşık veya sahtenin aksiyonunu bozacağı için tavsiye etmedi. Siz ne dersiniz? Görüşlerinizi alabilir miyim?

Xoner

Üye
Adı
Gökhan
Bilgisi olan birini çağıralım, @coner
sen yinede bu işin piri olan kişilerin sözünü dinle ama benim düşüncem bozar.
Misinaların bile bazıları bozabiliyorken tel neden bozmasın :D

MustafaKenar

Aktif Üye
Adı
Mustafa KENAR
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Turna için çelik telin her ne kadar sahtenin aksiyonunu bozacak olsa da pek bir şey değişeceğini zannetmiyorum. Sonuç olarak avcı balık turna.. Sahtenin cezbediciliği varsa her türlü atlar. ;)

B

BS Okuru

Misafir
Kaşığın, silikonun aksiyonunu kesinlikle bozmaz. Sahte maket yemlerde bozulma oluyor oda sahtenin büyüklüğü ile alakalı.. Küçük 5 cm gibi bir sahtenin aksiyonu ciddi derecede bozulur.. Siz kaşık kaybı istemiyorsaniz çelik tel kullanın nacizane tavsiyem..

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Benim turnada çelik tel tecrübem olmadı.
Ama şahsi düşüncem sahtede aksiyonu kesinlikle bozar.
Yurtdışından bir arkadaştan aldığım 3 metre değişik bir tel markasını hatırlamıyorum,
misina gibi haraketli,düğüm tutuyor.Hatta siteden 3 arkadaşa sarıkanat takımı bağlamıştık,
3 lü köstekli güzel balık almışlardı takımı kestirmeden.
Bu tip bir tel sahte haricinde kullanılabilinir.