Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TUZLA DA LEVREK DENEMESİ

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında cemkocabal tarafından paylaşıldı.

1. cemkocabal

cemkocabal Yeni Üye

Geçtiğimiz günlerde simsiyah sırtıyla sahtemi kovalayan levreği (büyük bir olasılıkla levrek olduğunu tahmin ediyorum) gördükten sonra levrek denemelerine başlamaya karar verdim. Balıkpeşinde yayın hayatında olduğu dönemde tanıştığım sevgili Fatih kardeşim ile sabah suyuna gitmeye karar verdik. Saat sabah 06.00 civarı avlağımız ulaştık. Mis gibi ve pırıl pırıl bir hava sıcak ve samimi bir sohbet eşliğinde muhtelif sahteler kullanarak denememize devam ettik. Saatler geçmesine rağmen ne yazıkki bir sonuç alamadık. Uzaktan geçen balıkçı motorlarının üzerine toplanmış binlerce martının çığlığını birazda gıpta ederek seyre daldık. Fatih kardeşim saat dokuz olmuş abi diye uyarmasa o hızla havanında güzelliğinin etkisiyle kendimi kaptırıp gidecektim. Aynı bölgede daha önce çok güzel kofana ve lüfer almıştım ama bugün bir sonuç yoktu. Ama olsun varsın BALIK BAHANE SOHBET ŞAHANE ... Fatih kardeşime de samimi sohbetiyle bana eşlik ettiği ve hobimiz konusundaki bilgi ve tecrübelerimi benimle paylaştığı için kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Evet yaklaşık 3 saatlik serüvenimiz sona ermiş ve elimiz boş bir şekilde dönüş yolunu tutmuştuk. Kafamda İtalya, Fransa, İspanya vb gibi ülkelerin beşte birinden az adam başı balık tüketimimiz var kıyılarımız onlardan daha uzun ama nasıl oluyorda biz de balık bu kadar az sorularıyla karamsar düşünce bulutları eşliğinde .... Herkese rastgelsin selametle,

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Cem.
    Bu işler denemeden olmuyor.
    İnşallah sonraki denemelerinde aradığını bulursun
    Rast gelsin

4. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Tuzlada mercan tarafımı burası fotoğraflar çok büyük belli olmuyor da:))
    Umarım denemeler sonuçsuz kalmaz.bol şans Cem bey.

5. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Cem abi Tuzlada levrek denemelerini havanın lodos estiği zamanlarda güney cepheli kıyılarda yani rüzgarın karşıdan estiği bulutlu havalarda yapmanı öneririm. Özellikle güneş doğarken yapacağın denemelerde süpriz boylarda balık alma şansın var. Denemekten asla vazgeçme derim;)

6. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

olacak olacak:harika: Cem abi :harika: durmak yok kovalamaya devam serüvenlerimiz devam edicek Tuzla Fishing Team Members Yollarda olmaya devam edecek bizden ayrılmayın :D

7. cemkocabal

cemkocabal Yeni Üye

Güzel dilekler ve öneriler için herkese çok teşekkürler bir gün mutlaka başaracağız :)

8. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

bidahakine rast gelsin abi kısmetin açık olsun rast gelsin

9. eylmz

eylmz Daimi Üye

Umarım en kısa sürede levrek avlama sanşın olur hocam bol avlar