Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Üç Su Üstü Kandırıcı, Üç Levrek (1)

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu güzel raporu yemek üstüne çay içerken okudum. Emre ellerin dert görmesin çok güzel rapor yazmış ve çok güzel bir balık yakalamışsın. Daha iyileri rastgelsin.

Sevgiler

Cevat Göven

Daimi Üye
Adı
cevat göven
tebrikler,güzel bir av ve güzel bir anlatım olmuş,güzel ve azimli avlarının devamını dilerim

ishak BALLICA

Daimi Üye
Adı
İshak Ballıca
Sevgili Emre, paylaşım için teşekkürler...Bereketli olsun...

r_spect

Yeni Üye
Adı
Çağdaş Özcan
Paylaşımınız benim gibi yeni başlıyanlara ders niteliğinde. Anlatımınız için teşekkürler.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Paylaşımınız benim gibi yeni başlıyanlara ders niteliğinde. Anlatımınız için teşekkürler.
Spin(Atçek) levrek avına gönül vermiş biri olarak bu sevdanın peşinde koşanlara örnek olmak beni fazlasıyla mutlu eder.İyi analiz edilirse her rapor muhakkak çok önemli ipuçları ve tüyolar barındırır içinde.Avlak,kandırıcı,zaman,kamış,makine,misina gibi avda etkili olan taktik ve teknik detaylar rahatlıkla bulunabilir.Şahsen bu forumda paylaşılan her rapora bu gözle bakarım.Gerisi sizin konuya bakışınız ve yorumunuzla ilgilidir.Bittiğiniz an yeni başlar gibi şevk ve heyecanla devam ederseniz amacınıza ulaşırsınız.Spin levrek avında söyleyebileceğim en önemli kural budur.Kuralları zamanla keşfedeceksiniz.
Rast gelsin...:)

r_spect

Yeni Üye
Adı
Çağdaş Özcan
Tebrikler. çok güzel bir av olmuş.