Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ucuz Ama İşe Yarar Spin Makinalar

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Pellegra45 tarafından paylaşıldı.

1. Pellegra45

Pellegra45 Aktif Üye

Malum herkes kesesine göre makina arıyor. Özellikle de yeni başlayacak olanlar çok fazla para harcamadan(ilk aşamada) kullanılabilir spin takım oluşturmaya çalışıyor. Bülen abinin "Ucuz spin kamışlar" diye açmış olduğu konuda herkes kendi kullandığına göre önerilerde bulunmuş.
    Sizlerden ricam bu konuda da uygun fiyatlı en fazla 100-120 TL bandında makinalar önermeniz olacak. Çünkü bu işin sonu yok. Örgüye uygun olup olmadığını da belirtebilirsiniz.
    Biliyorum ki fiyatı 170-180 TL bandında düşünsek çoğu arkadaşımız, abimiz Exage FD'lerden önerecek.

Benim tavsiyem: SPRO TEXAS 3300 3+1 BB ALU KAFA OLTA MAKİNASI Güncel fiyat sitenin birinde 41.80 TL olarak gördüm.

4 yıldan beri hem örgü ile hem de monif. ile sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Tatlı suda da kullandım. Deniz suyunda da.

Ersin1903 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Spro passion 720 spinde kullanıyorum ortalama 100 tl. Çok memnunun. Mono kullandım hiç ip sarmadım.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. arkadas

arkadas Aktif Üye

Daiwa-Cormoran Cormaxx BR 3AiF 3000
    77-99 tl civari önden callamali aluminyum gövde ve kafa fiyatini cok üstünde bir makina