Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

urla demircili koyu bilgisi olan var mı?

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında jimmyibo tarafından paylaşıldı.

1. jimmyibo

jimmyibo Yeni Üye

12 mayıs 26 mayıs arası urla demircili koyunda olucam bölgeyi tanımıyorum ne tarz bir av yapıcağımı bilmiyorum bölgeyi tanıyan var mı acaba?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. löngöz

löngöz Daimi Üye

demircili koyuna gitmedim;ama bir sonraki koy olan "kokar" koyuna 1 ay önce gittim,yol çok kötü...21 km berbat bir yol ,,ve balık avlamak için kesin bot veya tekne lazım,,kıyıyı kullanmanız imkansız....yani kokar koyunu tavsiye etmem...ama bot varsa sargoz,karagöz,lidaki alma şansınız var....
    demirci koyunu duydum,,balık durumu kokar la aynımış ama yol nasıldır bilmiyorum araştırmanız lazım .....

4. onursoylu

onursoylu Yeni Üye

arkadaşlar msjınızın tarıhını görmedım ama msjınıza baktım bılgım oldugu yer kokar koyu ben dalısı orada ögrendım ama bız yatla gıdıyoduk çook harıka bıyerdır benı hiç birzaman boş cıkartmadı orası hiç yoksa 6-7 balıkla cıktım hee cok buyuk balıklar degıldı 1 er kg lıktı ama guzel bıyer tawsıye ederım ama duyduma göre dalısa yasak saha olması lazım nefesınız ıyıse çok guzel av yaparsınız demırcılıye cook gıttım ama dalmadım bende bu hafta sonu gıtmeyı planlıyorum ama abı demircilide dıkkatlı ol ordakı patlak tasta 2 tane dalgıç abimizi kaybettık mera olarak guzel bıyer dıe duydum ancak cok bı bılgım yok sadece dıp yapısını bılıyorum saygılar

abi ben zıpkınla balık avcılıı yapıyorum kusura bakmayın sız olta ıle tutuyosunuz sanırım ama kokarda oltayla cok ıyıdır demırcılı dersenız kıyısında olta ıcın bısey soluyemem ama bot yada tekne varsa balık yerı soluye bılırım demırcılı tarafında