Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üsküdarda balık

Konu, 'Genel Konular' kısmında batu_34 tarafından paylaşıldı.

1. batu_34

batu_34 Üye

Merhabalar öncelikle benim adım batuhan. Her ne kadar foruma pek yazmasamda sürekli takip ediyorum. Bir şey merak ediyorum bu gece veya cumartesi günü veya pazar günü üsküdar'da veya yakınlarında balığa gidecek abilerim varsa onlarla gelmek isterim eğer beni de yanlarında isterlerse:) Benim çevremdekilerden pek fayda yok bana:) Dediğim gibi eğer üsküdar ve çevresinde balığa gidecek abilerim varsa onlarla gelmek isterim.

Herkese iyi geceler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. nuri deniz

nuri deniz Aktif Üye

İyi geceler Batuhan;
    İnşallah sitemizden bir arkadaşla buluşursun diyorum....Eğer kimse yoksa Avcılık için Askeri kuleli okulunun önünde avlanabilirsin...

4. batu_34

batu_34 Üye

umarım bulurum Nuri abi, tek başıma da gidebilirim tabii ama tek başına pek zevkli olacağını düşünmüyorum. En azından bir kişi olursa muhabbet edecek insan olmuş olur.

5. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Selamlar yazınızı dün görsetdim sizi yanıma alırdım sabaha kadar Üsküdar'daydım kısmet bidahakine haftaya muhakkak gideceğim Şemsipaşada Yaşar abi var balıkçı beni sor ona oradaysam gösterir değilsemda yardımcı olur sana.

6. batu_34

batu_34 Üye

Sizinle gelmek cok isterim Nihat abi. Haftaya tekne organizasyonu var. Oraya katilcam. Eğer cumartesi gidecekseniz baliga seve seve gelirim.