Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üst Düzey Spin Kamış

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Irritable tarafından paylaşıldı.

1. Irritable

Irritable Üye

Herkese selam, yazın sonuna doğru aldığım x-ride 962m kamışım daha 2 kez kullanmışken arabada duman oldu :mad:

Neyse, şimdi tekrar vakit buldum ve sizden tavsiye istiyorum...

Set üstü ve kayalıklardan,,, lüfer ve levrek için
    sert ve dayanıklı bir kamış önerisi?

Atar 15-40 olursa iyi olur, bir de 290 lık bir kamışın 274 lük bir kamışa göre "+" ve "-" lerini yazarsanız iyi olur :cool:

Cevap yazarken "wtd" aksiyonunu göz önünde bulundurmayın onun için farklı bir kamış alacağım...

Cevaplar için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar,,

hayali_53 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Irritable

Irritable Üye

Bütçe sıkıntısı yok, yurt dışından getirme imkanım da var...

4. milanur

milanur Aktif Üye

selam benim kullandığım kamış Daiwa morethan 88 M-W modeli cidden güzel bir kamış. Öncelikle verdiği his ele oturuşu ergonomisi çok iyi atış performansı mükemmel diyebilirim. Dayanıklılık konusunda ise biraz sorunlu olabilir ben herhangi bir sorun yaşamadım ancak %99 karbon oranı hassaslaştırmakta kamışı. ancak bu mdelin bir üst versiyonu olan morethan ags yide alabilirsin veya daha üst modeli olan morethan brazino yu tercih edebilirsin ama morethan brazino neredeyse benim kullandığım modelin iki katı fiyatlı. Benim kullandığım modeli gümrük dahil 500 dolar civarında mal ettim japonyadaki bir siteden AGS'ler 700 doları brazinolar ise 1000 doları bulur. değer mi bilmiyorum. ancak sana bir kaç kez atış yapma sansı bulduğum başka bir kamış önereceğim özel şipariş üzerine üretiliyor Zenaq PLAISIR ANSWER PA99 RG Türkiye'de bir yerde var ancak ben almak istedim parasını ödedim ürünü göndermediler aylar geçti paramı zor kurtardım şimdi mağzanın adını vermeyeyim aynı internet satış mazası ile bir çok kişide aynı deneyimi yaşamış. Türkiyede yok yani bu kamış. Özel üretim bir kamış özellikle Guide ları kendini aşmış RG adı verdikleri bir teknoloji kullanıyorlar ve atış mesafesini mütiş arttırıyor çok ergonomik ve hafif aynı zamanda blankleri karışımındaki karbon oranı çok ideal bir oran olduğu için mütiş mücadelelerden başarı ile çıkabilirsin spin av için benim araştırarak bulduğum en iyi kamış diyebilirim. Fiyat konusunda çok yardımcı olamıyacağım çünkü net üzerinden sağlıklı bir fiyat elde edemiyorsun bir ara rakuten de vardı 800 dolar civarı satışı oluyordu ama şimdi tükenmiş görülmekte.(Uzun zamandır bakmadım 6 ay öncenin bilgisi) ayrıca butik bir japon firması (aile markası) olduğu için her yerde bulunan bir kamış değil ancak Yuna ve italyan spincilerin bir numarası yarışma kamışı. bir bak bu kamışa. sadece bir iki saat kullanma fırsatım oldu kamış ben özellim diyor güven veriyor.

kolay gelsin

5. Irritable

Irritable Üye

Cevap için teşekkürler, Major Craft Truzer serisi hakkında görüşü olan var mı?

6. coner

coner Daimi Üye

kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Ben kulanıyorum çok güzel kamış.

8. hkn17

hkn17 Aktif Üye

arabada kazaya uğrayan kamışın sıkıntısı nedir?

9. oguzhand

oguzhand Aktif Üye

Üst düzey kamış çok takip ettiğim konu idi şimdi gülüyorum geçen av yaptığımız arkadaşın üst düzey kamışı ile uzak atışlarında başarısını görünce aklım gitti acemilikten atış yaptığımı sanıyordum arkadaş o üst düzey kamışla iki kiloluk levreğide çinekop gibi kolay çekmezmi kamış aksiyonuna izleyerek şahit oldum fiyatını sordum ne kadar diye 34 TL dedi öğrendiğim şu iyi sahte iyi makine şimdi 34 TL kamışı sipariş ettim sahtelerim 100-110 TL arası

yusuf061996, malidemirkan ve Red Snapper bunu beğendi.
  10. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Bazen böyle enteresan kamışlar oluyor. Bende Giresuna hanımın memlekitine gittiğimde ordan aldığm 55 liralık kamışı unutamıyorum. Yüküm fazla olduğundan kaldı orda. Hala nasıl getirsem diye düşünüyorum. Normalde atarı çok yüksek olmasına rağmen acayip bir atış erimi vardı. Makinadaki tüm ipi bitirip dolguya geçtiğim oluyorduki bunu kat kat pahalı spin kamışlarımla çok nadir yapabiliyorum.

oguzhand bunu beğendi.
  11. Alper Saraçoğlu

Alper Saraçoğlu Aktif Üye

Apia'nın kamışlarını incelemenizi öneririm.