Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

üstadımın showu :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında mehmetişbilir tarafından paylaşıldı.

1. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

Sevgili site sakinleri.. İzzet abimle (alparslan07) işlerin yoğunluğu ve turizmin hareketlenmesi sebebiyle 2 haftadır beraber av yapamaz olmuştuk. :( her zaman olduğu gibi aldı içimi balık aşkı, hemen telefonla İzzet abime mesaj attım nassın diye. :) İzzet abimde aradı gidelim gidelim dedi. :) Anlamıştı balığa gidelim diyeceğimi. :) Dükkanları kapattık, İzzet abim beni 23:45 gibi dükkanın önünden aldı ve meraya doğru yola çıktık.

Arabanın ısığında takımlarımızı hazırladık ve meraya ayak bastık. Yürüyerek esas noktamıza gidiyorduk ama gidene kadar da atçeke baslayacaktık. İlk ben attım, ardından da İzzet abim.. İlk atısta İzzet abim yetiş Memet dedi. :) Hemen yanındayım tabii. Kıyıya kadar yanastırdık ve makineye ben geçtim. İzzet abim balığı sudan eliyle aldı. Meramız biraz yüksek olduğundan balığı yukarı çıkardık ve hemen İzzet abimi tebrik ettim. :harika::harika: Bu kadar güzel bi başlangıç olamazdı. 600 gramlık bir levrek yakalamıstı İzzet abim. :p Ardından balığı sağlam bir yere koyduktan sonra hemen atısı mı yaptım ve oda ne!.. Basladı kalamam ötmeye. İzzet abi yetişşşşşşşşşşşşşş dedim, hemen yanımdaydı İzzet abi. Maaşallah Usain Bolt gibi çok hızlı. :D Ben balıkla biraz oynayarak kıyıya yanastırdım ve İzzet abim bu balığı da sağsalim aldı. 850 gram :)

Ardından İzzet abimin esnaf komsusu geldi. Atçek aşısı aşılayacaktık bu gece ona. Balıkları gördü ve hemen olta atmaya basladı. İzzet abim dua ediyordu: Allahım bi balık daha gelse de Soner şu heyecanı görse diye. :) Tam gitmeye karar vermiştik kii İzzet abi Memetttt yetiş dedi tekrardan. Hemen koştum yanına, Soner abi de gelmişti. İzzet abi orta boy levrek diyordu, ben büyük bu İzzet abi dedim. Ben böyle der demez balık showa başladı. :) 15 dakika boyunca bizi oynattı resmen. :) Balığı yorduk yanaştırdık ve İzzet abimin esnaf komsusu suyun dibine kadar indi ve hatta suya falan da düştü kayalıklardan ama balığı 40 yıllık balıkçı gibi aldı ve güvenli noktaya taşıdı.

İşte o andan sonra beni tanıyanlar tahmin ediyordur çığlık ve İzzet abiye bestelediğim marşları. :) Balık muhteşem güzellikteydi, harikaydı, mis gibi tam bir levrekti. Balığımız 1448 gram geldi. :) Çok güzel bir iş stresi atmıştık sabah 8 gece 12 ama biz yılmadık balığa gittik ve muhteşem bir 2 saat yaşayarak ödülümüzü aldık. :)

Üstadım yine show yaptı, raporu hazırlamakta bana kaldı. Umarım sizi sıkmamışımdır. :) artık fotoğraflar gelsin herkese bol balıklı günler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mayıs 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

ilk tebrik benden gelsin :) güzel levrekler sabahın bu saatinde çok iyi geldi :)

sanki bir kırmızı başlıklı görüyorum aşağıda var bu sahtelerin bir büyüsü daha çözebilmiş değilim :D

4. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Tebrikler sevgili Mehmet, ustanada çok selamlar, hoşçakal.:):):)

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mehmet
    Güzel bir av gecesi olmuş.
    Uzun çalışma saatlerinin yorgunluğu da başka türlü giderilemezdi zaten.

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Tebrikler çok başarılı bir av olmuş, Devamına restgelsisn....

7. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler çok güzel Levrekler :)

8. marasliozkan

marasliozkan Aktif Üye

Tebrik ederim, birgün bende tutacağım bunlardan :D

9. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

aynen öyle bu sahtenin bi büyüsü var bende inanıyorum buna :) teşekkür ederim saygılar :)

10. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

çok teşekkür ederim orhan abicim :)ustamada selamımı bizzat ileteğim :) saygılar

11. mehmetişbilir

mehmetişbilir Aktif Üye

aynen öyle sayın moderatörüm yorgunluk falan kalmıyo inanın sahte suyla buluştuğunda:)